Відзначили Всеукраїнський Олімпійський День

Сьогодні святкують Всеукраїнський Олімпійський День. У навчальних закладах Знам’янського району відбулися напередодні свята пройшли спортивні заходи.
У Дмитрівській ЗШ №2 ім. Т.Г. Шевченка проведено змагання з бігу на 30 метрів, 30 метрів з бар’єрами, піонерболу, настільного тенісу та міні-футболу. Найбільш успішно виступила Олеся Крамаренко, яка виграла забіг на 30 метрів та змагання з настільного тенісу серед дівчат.

3. Загін №6

У таборі відпочинку «Світанок» Суботцівської ЗШ І-ІІІ ступенів День розпочався з ранкової зарядки. Учні змагалися у швидкості, витривалості, спритності виконанні спортивних естафет з м’ячами, обручами, скакалками. Перемогу у першій групі отримали учні 1-А класу, у другій – 2-А, у третій – 5-Б.

 

У Володимирівській загальноосвітній школі учні взяли участь у змаганнях з легкої атлетики та шашок. Перше місце серед юнаків у бігу на 60 метрів посів Іван Косюк. Другим та третім фінішу дісталися Олег Рохманчук та Анатолій Красноумов. У змаганнях серед дівчат кращий результат продемонструвала Анастасія Надріякова. Друге та третє місця відповідно посіли Олена Хода та Дар’я Бабічева.
Анна Школьна виграла змагання з шашок.
Учні Петрівського навчально-виховному комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” взяли участь у вікторині «Знавець олімпійського спорту», конкурсі малюнків на спортивну тематику та спортивно-розважальному заході «Малі олімпійські ігри» (представлення команд, «човниковий» біг, конкурси «Міцна дружба», «Влучні стрілки», «Веселі бігуни»).