Відбувся турнір «Табірне літо-2017»

Сьогодні, 9 червня, у селі Дмитрівка відбувся турнір «Табірне літо-2017» з міні-футболу серед юнаків 2006 р.н. та молодше і дівчат.

Змагання пройшли на нового спортивному майданчику Дмитрівської ЗШ №2 ім. Т.Г. Шевченка.
На церемонії відкриття побажади успішної гри та перемоги сильнішому головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко, директор районної КДЮСШ Сергій Костовський, ініціатор проведення даного турніру Анатолій Головатенко та головний арбітр змагань Олександр Лісовий. 
У часть у турнірі «Табірне літо-2017» серед дівчат взяли три команди. За підсумками змагань перше місце посіли учениці Богданівської ЗШ №1 ім. І.Г. Ткаченка. Друге місце розділили учениці Богданівської ЗШ №2 та Цибулівської ЗШ.
За перемогу у турнірі серед юнаків боролися шість команд, які були поділені на дві групи. Перше місце на турнірі посіла команда Дмитрівської ЗШ №2 ім. Т.Г. Шевченка, яка у серії післяматчевих пенальті здолала ровесників з Богданівської ЗШ №2. Бронзовими призерами змагань стали учні Цибулівської ЗШ. 
На церемонії закриття турніру всі команди-учасниці отримали солодкі призи від Анатолія Головатенка. Переможці юнацького турніру, команда з Дмитрівки, отримала Кубок. Також всі переможці змагань та призери отримали дипломи. Кращим гравцем турніру серед юнаків було визнано нападника команди Дмитрівської ЗШ №2 ім. Т.Г. Шевченка Артема Пивовара. Кращим тренером визнано Віктора Солдатенка (Дмитрівська ЗШ №2 ім. Т.Г. Шевченка).
Відзначимо, що спонсором турніру «Табірне літо-2017» був Анатолій Головатенко. Змагання пройшов за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації (начальник Віта Сидоренко), районної КДЮСШ (директор Сергій Костовський) та районної федерації футболу (голова Олександр Довженко). 
Результати змагань:
Дівчата
Богданівська ЗШ №1 – Богданівська ЗШ №2 – 1:0
Богданівська ЗШ №1 – Цибулівська ЗШ – 1:0
Цибулівська ЗШ – Богданівська ЗШ №2 – 0:0
Юнаки
Груповий етап
Група «А»
Богданівська ЗШ №2 – Богданівська ЗШ №1  – 3:0
Богданівська ЗШ №2  – Цибулівська ЗШ – 3:1
Цибулівська ЗШ – Богданівська ЗШ №1 – 6:2
Група «Б» 
Дмитрівська ЗШ №2 – Диківська ЗШ – 3:0
Дмитрівська ЗШ №2 – Знам’янська міська КДЮСШ – 1:1
Диківська ЗШ – Знам’янська міська КДЮСШ – 1:1
Матчі плей-офф
Матч за 5-е місце: Диківська ЗШ – Богданівська ЗШ №1 – 4:2
Матч за 3-є місце: Цибулівська ЗШ – Знам’янська міська КДЮСШ – 2:0
Фінал: Дмитрівська ЗШ №2 – Богданівська ЗШ №2 – 1:1 (пен. 3:2)