Друге місце на обласних змаганнях

Сьогодні в Олександрії відбулися змагання з міні-футболу у залік обласної спартакіади ВФСТ «Колос» УПК України під гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед сільських КДЮСШ.

Участь у змаганнях взяли команди 5 районів Кіровоградської області, які були поділені на дві групи. Команда зі Знам’янського району, яка була складена з вихованців Дмитрівського (тренер Володимир Дьячков), Цибулівського (тренер Сергій Жуган) та Богданівських (тренери Олександр Довженко і Євген Бандурка) відділень КДЮСШ, потрапили до групи, у якій були три команди.

Команда зі Знам’янського району впевнено виграла свою групи, впевнено перемігши обох своїх суперників – Первозванівську ОТГ (7:0) та Новгородківський район (4:1). В іншій групі команда з Олександрійського району виграла у юних спортсменів з Онуфріївського району – 3:2.

У вирішальному матчі турніру зустрілися команди Олександрійського та Знам’янського районів. Пропустивши у першому таймі зустрічі спортсмени зі Знам’янського району зуміли зрівняти рахунок (відзначився Артем Пивовар). Основний час матчу завершився внічию. У серії післяматчевих пенальті «футбольна фортуна» посміхнулася команді з Олександрійського району – 3:2. То ж команда зі Знам’янського району на цих змаганнях посіла друге місце.

Виїзд на дані змагання був за спонсорські кошти Анатолія Головатенка і Сергія Назаренка. Висловлюємо слова вдячності їм за фінансову підтримку юних спортсменів Знам’янського району.

Група «А»
Знам’янський район – Первозванівська ОТГ – 7:0 (Безай-3, Пивовар-2, Курятенко, автогол)
Знам’янський район – Новгородківський район – 4:1 (Богатчук, Лизунов, Пивовар, Безай)
Новгородківський район – Первозванівська ОТГ – 4:2
Група «Б»
Олександрійський район – Онуфріївський район – 3:2
Фінал
Олександрійський район – Знам’янський район – 1:1 (пен. 3:2) (Пивовар)

Текст Віктора Слюсаренка, фото Володимира Дьячкова