Засідання РМО вчителів-філологів

«Навчально-методичне забезпечення викладання та вивчення української мови та літератури у новому навчальному році» – такою була тема першого засідання РМО для вчителів-філологів, що відбулося 10 вересня 2019 року.
Кожен навчальний рік характеризується впровадженням певних змін, що є результатом оновлення освітнього процесу. Тому питання плану, винесені на обговорення, включали розгляд нормативних документів, котрими має керуватися вчитель в своїй діяльності. Проаналізувавши роботу РМО у минулому навчальному році й зробивши підсумок діяльності вчителів щодо організації індивідуальної роботи з учнями, підготовки їх до участі в олімпіаді з предмету, творчих конкурсах філологічного спрямування, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, педагоги підбили підсумки та розглянули подальші перспективи. Також вчителі ознайомилися зі змінами до програми ЗНО 2020 з української літератури, котрі опублікував Центр оцінювання якості освіти.
Особлива увага була звернена на питання щодо впровадження норм нової редакції «Українського правопису» в освітньому процесі – вчителі переглянули та обговорили відео, в якому узагальнені всі зміни, запропонували ідеї щодо можливостей ефективного впровадження нової редакції Українського правопису в освітньому процесі.
Підсумком засідання стало обговорення плану роботи методичного об’єднання на 2019-2020 н.р. та інтерактивна вправа, в ході якої вчителі висловили один одному приємні побажання.