Досягаємо нових вершин разом з МАН

14 вересня 2019 року на базі Центральноукраїнського національного технічного університету відбулося урочисте відкриття нового навчального року – настановча сесія для абітурієнтів, учнів-слухачів, членів НТУ Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді. На нього завітали талановиті учні шкіл та коледжів з усіх куточків Кіровоградської області.
Учні опорних навчальних закладів “Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка”, “Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів”, “Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів”, “Петрівський навчально-виховний комплекс
“Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” області”,”Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів” та філій “Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів”, “Топилянський НВК”, “Казарнянська ЗШ” ознайомилися з діяльністю МАН, отримали консультації від наукових керівників.
З вітальним словом виступила Л.Ф. Шатна, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та побажала юним науковцям впевнено підкорювати вершини науки.
Як зазначив науковий керівник секції фольклористики О.М. Ратушняк: “Дракон – символічний образ КМАНУМ, тому що кожен повинен приборкати перш за все дракона нерішучості, зневіри, невпевненості в собі. Щоб досягти успіху, важливо подолати страх публічних виступів, отримати старт для майбутнього професійного вибору, особистісного зростання, спробувати в науковій сфері”.
Бажаємо амбітним і талановитим юним науковцям втілити в життя їх креативні ідеї й творчі задуми, знайти свій шлях у житті та реалізувати професійні можливості!