Посіли 5 місце на «Олімпіаді Кіровоградщини»

У місті Знам’янка відбулися обласні комплексні змагання серед юнацтва та дітей «Олімпіада Кіровоградщини».

Участь у цих змаганнях взяли спортсмени з 28 районів та ОТГ Кіровоградської області. Вони змагалися у вправах з елементами футболу і баскетболу, стрибки на скакалці, човниковий біг та стрибки з місця.

У загальнокомандному заліку перше місце посіли спортсмени Олександрівського району. Друге та третє місце відповідно посіли команди Маловисківського району та Бобринецького ОТГ. В окремих видах були наступні переможці: у вправах з елементами футболу перемогли юні спортсмени зі Знам’янського району, у вправах з елементами баскетболу – Кропивницький район, у човниковому бігу – Олександрівський район, у стрибках на скакалці – Маловисківський район, у стрибках у довжину з місця – Маловисківський район.

На церемонії закриття змагань переможці та призери були відзначені грамотами медалями.

Змагання відбулися за сприяння Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможці та призери змагань в окремих видах програми:
Вправи з елементами футболу
1. Знам’янський район
2. Новопразька ОТГ
3. Бобринецька ОТГ
Стрибки у довжину з місця
1. Маловисківський район
2. Олександрівський район
3. Соколівська ОТГ
Човниковий біг
1. Олександрівський район
2. Маловисківський район
3. Бобринецька ОТГ
Вправи з елементами баскетболу
1. Кропивницький район
2. Кропивницький
3. Олександрівський район
Стрибки на скакалці
1. Маловисківський район
2. Дмитрівська ОТГ
3. Великоандрусівська ОТГ

Загальнокомандний залік:
1. Олександрівський район – 39 очок
2. Маловисківський район – 61
3. Бобринецька ОТГ – 61
4. Кропивницький район – 71
5. Знам’янський район – 72
6. Онуфріївський район – 74
7. Кропивницький – 80
8. Новопращька ОТГ – 82
9. Знам’янка – 87
10. Смолінвська ОТГ – 87
11. Дмитрівська ОТГ – 90
12. Соколівська ОТГ – 90
13. Новоукраїнський район – 95
14. Великосеверинська ОТГ – 96
15. Компаніївський район – 100
16. Новоархангельський район – 105
17. Катеринівська ОТГ – 106
18. Петрівський район – 109
19. Первозванівська ОТГ – 109
20. Голованівський район – 115
21. Світловодський район – 115
22. Бобринецький район – 118
23. Великоандрусівська ОТГ – 127
24. Новгородківський район – 134
25. Долинський район – 136
26. Помічнянська ОТГ – 137
27. Гайворонський район – 139
28. Ганнівська ОТГ – 175

На змаганнях був присутнім Заслужений журналіст України, кореспондент CBN, автор та ведучий програми SportUI, Юрій Ілючек. Юрій Сергійович зняв хороший матеріал про дану спортивну подію. Нижче пропонуємо вашій увазі тексти з флеш-інтерв’ю та відео всієї програми SportUI (про змагання «Олімпіада Кіровоградщини» розповідається в інтервал 9.30 – 22.30 хвилин).

Мер міста Знам’янка Сергій Філіпенко: «Для Знам’янки це велике свято. У цих змаганнях воля до перемоги, що виробляється, стане у нагоді у майбутньому».

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА, суддя змагань зі стрибків на скакалці, Віктор Слюсаренко: «Судити змагання було не легко, адже досить динамічні виступи спортсменок. 28 команд – були різні результати. Але так сталося, що останні 2-3 команди поборолися за медалі, які здобули відповідно 1 та 3 місця. Інтрига трималася до останніх стрибків. Кращий результат показали спортсменки Маловисківського району – 250 разом. Дмитрівська ОТГ настрибала 244 рази. Хочеться відмітити у цій команді Анастасію Білоголову з села Цибулеве – її результат 127. Пять команд (Олександрівський, Новоукраїнський, Маловисківський райони, Велиандрусівська і Дмитрівська ОТГ) показали результати більше 200 разів. Знам’янка і Знам’янський район територільно близько знаходяться до обласного центру. То ж нормально можна дістатися. Проводити багато змагань у Кропивницькому теж не правильно. Потрібно, щоб спорт поширювався по районах і ОТГ. Може наступного року прийме ці змагання Новоукраїнка чи Олександрія. Це допоможе краще розвивати спорт на місцях. У Кропивницькому і так багато проводиться змагань і буде ще, гарні легкоатлетичні чемпіонаті України проводяться. А провести такий масовий спортивний захід у Знам’янці дуже приємно».

Представник переможців змагань, команди Олександрівського району, Микола Іванов: «До цього ми вигравали у Кропивницькому і вже були розмови, що трішки не чесно. Приїхали до Знам’янки і при місцевих арбітрах виграли з великим запасом. Команда була сформована з всього району – Несваткове, НВО №1 і №2. Увесь район був задіяний у змаганнях. 5-6 шкіл представляли наш район. Я переживав як ніколи. НЕ потрібно привозити дітей на таку спортивну базу. Це просто сором, що у нас є такий стадіон як у Знам’янці. Приїдьте до нас в Олександрівку – ви подивитеся – дитина заходите і відразу святковий настрій, а тут асфальт, стадіон, на нього страшно подивитися. Тут трибун немає, тут чуть-чуть є. Це моє сугубо особисте враження. Хочу подякувати суддям. Судили чесно, безпристрасно. Це один із позитивний момент, що залишився від цих змагань».

Головний спеціаліст Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Ігор Ліподат: «Свято вдалося. Така велика кількість команд. З яким азартом приходили діти, і з яким азартом вони завершували змагання. Не було переможців та переможених. Всі переможці. Цей захід слугує для популяризації фізичної культури і спорту. І не дарма обрана така вікова категорія, яка найбільше цікавиться фізичним здоров’ям».

Відео всієї програми SportUI (про змагання «Олімпіада Кіровоградщини» розповідається в інтервал 9.30 – 22.30 хвилин):

Фото зі змагань:

2019-09-13-1sk

2019-09-13-2sk

2019-09-13-3sk

2019-09-13-4sk

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко