“Нива” і “Буревісник” святкували перемоги

Відбулися матчі 17-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів.

«Нива» вже у ранзі чемпіона змагань без проблем у Трепівці переграла місцевий «Маяк». Ще до перерви у ворота господарів влетіло 5 м’ячів. У другому таймі продовжився погром суперника – 11:1.

«Буревісник» здобув вольову перемогу над «Тясмином». У середині першого тайму гості вийшли вперед завдяки автоголу. До перерви Александров зрівняв рахунок, а у другому таймі дубль кращого бомбардира чемпіонату Солодова забезпечив перемогу «Буревіснику».

Результати матчів:
Маяк» (Трепівка) – «Нива» (Цибулеве) – 1:11 (0:5) (Криворіг С., 50 – Постільняк, 7; Сафронов, 15, 40; Нагуляк, 29, 73; Герасимчук, 37; Білоголовий, 60; Шапошник, 65, 83; Корсун, 76; Жуган В., 85)
«Буревісник» (Петрове) – «Тясмин» (Олександрівка) – 3:1 (1:1) (Александров, 41; Солодов, 52, 74 – Бабанський, 23 (авт))

Матч ФК «Дмитрівка» – «Промінь» (Богданівка) перенесено на 14 вересня.