Розіграш Кубка закриття сезону

9 листопада у с. Дмитрівка (футбольне поле колишнього ПТУ) відбувся розіграш Кубка закриття сезону з футболу пам’яті екс-гравця «Буревісника» Сергія Коржа.

Участь взяли чотири команди: «Нива» (Цибулеве), ФК «Дмитрівка», «Маяк» (Трепівка) і «Промінь» (Богданівка).

У першому півфіналі зустрічалися «Промінь» і «Маяк» тривалий час глядачі не бачили забитих м’ячів. І все ж справа не дійшла до серії пенальті – за три хвилини до завершення основного часу зустрічі Сергій Костін зі штрафного із 35 метрів перекинув голкіпера суперника і забив переможний гол.

В іншому півфіналі турніру теж була напружена гра. Валентин Русін у другому таймі матчу гарним ударом у дев’ятку воріт господарів відкрив рахунок. Але через 9 хвилин ФК «Дмитрівка» зрівняв рахунок – була подачу у карний майданчик гостей – Володимир Суховий головою скинув м’яч на партнера, але траєкторію польоту круглого змінив захисник «Ниви» Олександр Паламарчук, який відправив м’яч у сітку власних воріт. Переможець півфіналу визначався у серії пенальті. Вже перший пенальті не реалізував гравець «Дмитрівки», який поцілив у стійку воріт. Далі команди влучно виконали пенальті і «Нива» святкувала перемогу з рахунком 5:4 і вийшла до фіналу турніру.

У матчі за третє місце «Маяк» дав бій господарям змагань. Нападник трепівської команди Олександр Зайцев п’яткою результативно замкнув передачу партнера і вивів свою команду вперед. Через кілька хвилин гостей врятувала стійка воріт після удару Володимира Дзюндзі. Наприкінці першого тайму зустрічі Анатолій Волков зрівняв рахунок. На початку другого тайму матчу голкіпер «Дмитрівки» Олексій Чеботарьов парирував удар Дениса Матвієвського у дев’ятку воріт. А наприкінці основного часу зустрічі господарі вирвали перемогу – Андрій Радченко вчасно встиг на добиванні після невпевненої гри голкіпера суперника. То ж бронзовим призером турніру став ФК «Дмитрівка».

Фінальний матч турніру порадував напруженою грою і непоступливістю суперників. На 5 хвилині матчу молодий гравець «Ниви» Максим Корсун зумів переграти трьох опонентів і виконати передачу на Сергія Білоголового, якому залишалося з кількох метрів пробити повз гравців суперника і він з цим завданням справився. Богданівська команда старалася зрівняти рахунок, але не вдалося. Два моменти мав Сергій Костін – одного разу голкіпер «Ниви» Олег Рохманчук виручив свою команду, другому – м’яч пролетів вище воріт. То ж завдяки одному голу «Нива» виграла даний турнір.

На церемонії закриття змагань переможець турніру, команда «Нива», отримав перехідний кубок і диплом. За зайняте друге та третє місця відповідно були відзначені команди «Промінь» і ФК «Дмитрівка». Також були відзначені кращі гравці турніру. Так, кращим голкіпером став Олексій Чеботарьов (ФК «Дмитрівка»), кращим захисником – Сергій Криворіг («Маяк»), кращий півзахисник – Максим Корсун («Нива») і кращий нападник – Сергій Костін («Промінь»).

Змагання відбулися за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації, Знам’янської районної федерації футболу і районної організації ВСФТ «Колос» АПК України.

Результати матчів:
Півфінали
«Промінь» – «Маяк» – 1:0 (0:0) (Костін, 37)
«Нива» – ФК «Дмитрівка» – 1:1 (0:0) (пен 5:4) (Русін В., 25 – Паламарчук, 34 (авт))