На запрошення земляка

Просто подорожувати – це цікаво, а подорожувати з метою – це ще й захоплююче і корисно.
Стало доброю традицією проводити виїзні засідання РМО на базі виших навчальних закладів, музеїв, наукових лабораторій. Це спонукає до творчості.
18 жовтня освітяни району стали активними учасниками наукових пікніках у Національному університеті біоресурсів та природокористування.
НУБІП – це сучасний навчальний заклад, що входить у п’ятірку кращих вузів України.
Знайомство з факультетами ветеринарної медицини, мікробіології тварин, бджілярства, зустрічі з викладачами, екскурсії у музеї історії навчального закладу, анатомії тварин, бджілярста, лісових звірів та птахів, прогулянка пасікою, ботанічним садом, дегустація меду та відвідування конеферми – це неповний перелік побаченого і почутого.
Незважаючи на щільний та насичений графік роботи ректора, Станіслав Миколайович у перервах між лекцією та засіданням наукової ради, спілкувався та особисто проводив екскурсії факультетами.
Висловлюємо щиру вдячність ректору НУБІПу Станіславу Миколайовичу Ніколаєнку за запрошення, за незабутній час, проведений у закладі, за щирість, за увагу, за вміння обігріти теплом, справжнім, українським, за гостинність, яка спонукає приїхати до ще раз!
Дякуємо за цікаву, насичену та незабутню зустріч!