“Промінь” програв “Буревіснику”

Сьогодні, 1 грудня, відбулися чотири матчі розіграшу Кубка міського голови Знам’янки з нагоди відзначення річниці визволення міста від фашистських загарбників з футзалу.

Участь у турнірі беруть шість команд: «Локо» (Знам’янка Друга), «Зоря» (Олександрія), «Промінь» (Богданівка), «Будівельник» (Знам’янка), «Буревісник» (Петрове) і ФК «Дмитрівка». Вони грають по колу.

Вчора відбулися перші чотири матчі турніру. Сьогодні ж було зіграно ще чотири матчі.  «Будівельник» у першому матчі дня не відчув опору від ФК «Дмитрівка». Олександрійська «Зоря» сьогодні провела два матчі. І знову як і вчора перший матч програли, другий виграли. «Зоря» поступилася фавориту турніру «Локо» з рахунком 2:8. «Дмитрівка» і «Зоря» видали результативний матч з 20 забитими м’ячами, але інтриги не було.

У другому матчі на турнірі за участі богданівського «Променю» інтрига трималася до його завершення. Двічі богданівці виходили вперед, але досить швидко суперник зрівнював. У другому таймі вже «Буревісник» вийшов вперед, але «Промінь» відігрався. А в останні дві хвилини «Буревісник» вирвав перемогу, забивши двічі.

7-8 грудня, будуть зіграні завершальні матчі турніру.