Здобули 4 нагороди на турнірі пам’яті Бузуляка

У селі Іванівка (Соколівська ОТГ) відбулися змагання пам’яті героя-земляка Анатолія Бузуляка, який загинув у зоні АТО у Донецькій області 29 липня 2014 року, захищаючи схід України від ворожих сил.

Турнір складався з трьох частин – бігу, фігурному володінню велосипедом і груповою гонкою з вибуттям. Переможець турніру визначався за сумою трьох етапів.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива). Разом з ними змагалися учасники-вихованці із шкіл Назарівки, Вишняківки, Іванівки, Карлівки, Соколівського, Диминого, Високих Байраків і дитячо-юнацьких спортивних шкіл Соколівського, Кропивницького і Мошориного.

У змаганнях серед юнаків 2007-2008 років народження перемогу здобув Ренат Григорян, другим був Роман Чумаченко. У змаганнях серед юнаків 2009-2010 років народження перше та друге місця здобули відповідно Роман Скорбич і Кирило Чекан.

Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.

78306040

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко