Педагогічна студія: Методичні нариси вчителів математики

Математика – це образ світу, це філософія, це мелодія душі.. Математика вчить мислити й разом з тим вселяє віру в безмежні сили людського розуму.

24.02.2020 на базі ОНЗ ” Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” відбулося засідання РМО вчителів математики. Школа вкотре гостинно відкрила свої двері для освітян району.
Адміністрація закладу презентувала роботу школи, познайомила присутніх з досягненнями учнів та педагогів. Керівник районного методичного об’єднання вчителів математики Смілик Н. С. анонсувала план проведення засідання. Практичний психолог школи Юхименко Н.В. провела психологічний флештренінг “Вплив успіху вчителя на розвиток життєвої компетентності учнів”
Своїм творчим досвідом поділилися вчителі математики: Стрілець Л.Ф., Рябченко Т.П., Здор М.А., Ланецька О.А. Це справжній вернісаж новаторських ідей і педагогічних знахідок.
Методист районного методичного кабінету Бойчук Л.Г. ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями з питань підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Також відмітила, що наші вчителі прагнуть працювати творчо, пізнавати нове, щоб учні мали бажання навчатися, розвиватися і були здоровими.
Директор школи, вчитель математики Савлук А.Г. поінформував присутніх про записи розв’язків відкритої форми завдань ЗНО з математики.
Завершальним акордом творчого спілкування педагогів стали практичне заняття з евритмії та інтерактивна вправа “Моделювання галявини настрою та подяки”.
Учасники заходу висловлюють щиру вдячність керівництву закладу, колективу шкільного РМО вчителів природничо-математичних наук ОНЗ “Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” за гостинність, змістовне наповнення та організацію засідання творчої РМО вчителів математики.
Нехай творчий вогонь ніколи не згасає у ваших серцях!!!