Шановні мешканці Знам’янського району!

Сьогодні виклики часу зобов’язують нас бути свідомими своєї відповідальності за своє життя і життя тих, хто поруч. Світова практика боротьби із коронавірусною інфекцію свідчить про надзвичайно важливу роль вчасного і в повному обсязі запровадження карантинних заходів. Зважаючи на останні рішення, прийняті у цьому напрямку Кабінетом Міністрів, Верховною Радою України, Знам’янська районна державна адміністрація оперативно запроваджує аналогічні заходи на території району, розуміючи відповідальність за забезпечення спільних і узгоджених дій на території всієї країни.

Карантинні заходи, запроваджені у нашому районі, як і в області та Україні, просимо сприйняти з розумінням. Попри те, що вони здебільшого мають непопулярний характер, варто усвідомлювати: ми повинні запобігти появі та розповсюдженню цієї інфекції.

У зв’язку з тимчасовим призупиненням навчального процесу звертаємося до батьків з проханням контролювати, щоб ваші діти були вдома, а не в місцях масового скупчення людей.

Звертаємося до тих, хто приїхав з країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу, – при перших ознаках респіраторних захворювань зверніться в телефонному режимі до свого сімейного лікаря, ні в якому разі не займаєтесь самолікуванням, та самоізолюйтеся.

Звертаємося до жителів району залишатися вдома, без гострої потреби не відвідувати державні органи. Всю необхідну інформацію можна отримати, за телефонами.

Переконливо просимо всіх жителів Знам’янського району проявити соціальну відповідальність. Не панікувати. Дотримуватися карантинних вимог. Бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих. Карантин подобатися не може, проте, від його дотримання залежить наше з вами здоров’я і життя наших близьких. Бережімо себе.