Діти під час ЗНО перебуватимуть в безпечнішому місці

Діти, прибувши на пункти пробного та основного зовнішнього незалежного оцінювання, перебуватимуть у найбезпечнішому місці з точки зору вжиття всіх необхідних епідеміологічних заходів.

Про це під час брифінгу заявив в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

За його словами, Українським центром оцінювання якості освіти буде вжито всіх необхідних заходів аби не допустити інфікування дітей в пунктах проведення тестування.

«Наразі, завдячуючи спільній роботі Міністерства освіти і науки з партнерами, в першу чергу НАК Нафтогаз, Фондом ЮНІСЕФ, а також Посольством Швейцарії все, що визначено в протоколі (ред., – головного державного санітарного лікаря) буде вчасно доставлено в регіони, і зусиллями обласних державних адміністрацій буде розподілено на пункти тестування», – сказав Бойко.

Також він повідомив, що регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюють самостійну закупівлю необхідних засобів для безпечного проведення пробного тестування.

«В першу чергу це санітайзери, рідке мило, паперові рушники та антисептики. Але навіть до проведення пробного тестування долучились наші партнери з НАК Нафтогаз і обласні державні адміністрації, які забезпечать пункти додатковими засобами захисту», – наголосив в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Як відомо, 15 і 17 червня відбудеться проведення двох сесій пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня.