Волейбольні змагання серед шкіл району

Сьогодні, 27 лютого, відбулися змагання з волейболу серед загальноосвітніх шкіл Знам’янського району.

У змаганнях серед юнаків участь брали 9 команд, які були поділені на три групи. До фінального етапу вийшли переможці груп, які по коловій системі визначили переможця та призерів змагань.

У першій групі перше місце посіла команда ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка». У другій та третій групах путівки до фінального етапу відповідно здобули команди філії «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» та ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка». У фінальному етапі змагань в обох матчах перемоги здобули учні ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. І.Г. Ткаченка» (тренер Олександр Володимирович Довженко) і стали переможцями турніру. Друге місце на цьому турнірі посіли учні ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка». Третіми стали учні філії «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.».

У змаганнях серед дівчат участь брали вісім команд, які були поділені на дві групи. У першій групі перше місце посіла команда філії «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.», у другій – дівчата з Пантазіївки. У матчі за третє місце учениці ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка» перемогли суперниць з філії «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.». У фіналі учениці філії «Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ст.» (тренер Сергій Павлович Яцук) впевнено перемогли суперниць з ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.».

На церемонії закриття змагань переможці та призери отримали грамоти відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації.

Юнаки

Група «А»
ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Петрівський НВК» – 2:0 (15:4, 15:11)
ОНЗ «Мошоринська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 0:2 (11:15, 13:15)
ОНЗ «Мошоринська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Петрівський НВК» – 2:1 (11:15, 15:11, 15:11)
Турнірне становище команд: ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 4 очка, ОНЗ «Мошоринська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2, ОНЗ «Петрівський НВК» – 0.

Група «Б»
Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:8, 15:11)
Філія «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 1:2 (10:15, 15:13, 11:15)
Філія «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 1:2 (15:12, 16:18, 15:17)
Турнірне становище команд: Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 4, Філія «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2, Філія «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 0.

Група «В»
ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 1:2 (15:17, 15:12, 9:15)
ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Диківська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:1 (16:14, 13:15, 15:10)
ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Диківська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:1 (8:15, 15:11, 17:15)
Турнірне становище команд: ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 4, ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2, Філія «Диківська ЗШ І-ІІІ ст.» – 0.

Фінальний етап
ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:13, 15:10)
Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 1:2 (17:15, 14:16, 10:15)
ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:11, 15:6)
Турнірне становище команд: ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 4, ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2, Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 0.

Дівчата

Група «А»
Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Диківська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:5, 15:9)
Філія «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:1 (14:16, 16:14, 15:9)
Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:11, 15:7)
Філія «Диківська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 0:2 (13:15, 10:15)
Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:9, 15:12)
Філія «Диківська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:1 (15:17, 17:15, 15:13)
Турнірне становище команд: Філія «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 6, Філія «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 4, Філія «Диківська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2, ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 0.

Група «Б»
Філія «Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:10, 15:6)
Філія «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 1:2 (12:15, 15:13, 12:15)
ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (18:16, 15:8)
ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ст.» – 0:2 (2:15, 8:15)
ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:6, 15:11)
Філія «Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ст.» – Філія «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:4, 15:0)
Турнірне становище команд: Філія «Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ст.» – 6 очок, ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 4, ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2, Філія «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 0.

Матч за 3-є місце. Філія «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 1:2 (15:12, 13:15, 11:15)
Фінал. Філія «Пантазіївська ЗШ І-ІІІ ст.» – ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.» – 2:0 (15:3, 15:5)