Катерина Онісімова – срібна призерка чемпіонату України

Сьогодні, 2 березня, у місті Олешки (Херсонська область) відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Участь у цих змаганнях брала уродженка Знам’янського району Катерина Онісімова (народилася в селі Володимирівка, перший тренер Віталій Воровський).

Катерина Онісімова, яка на цих змаганнях представляла Дніпропетровську область (тренер Охріменко О.В.), брала участь у кросі на 4 кілометри серед юніорок (U-20). Катерина посіла друге місце на цих змаганнях. Відзначимо, що перше місце у цій дисципліні посіла Іванна Кух з Волинської області, яка випередила Катерину Онісімова (15:26, 15:28) на дві секунди. Відзначимо, що Кух старша за Онісімову на 1 рік. Ці дві спортсменки суттєво випередили суперниць. Анна Задойко (Одеська область), яка фінішувала третьою, показала результат 15,38 секунд.