Зіграні матчі третього туру чемпіонату району

Відбулися матчі третього туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.
Участь у чемпіонаті району беруть 7 команд: Промінь (Богданівка), Нива (Цибулеве), Хлібодар (Суботці), ФК Дмитрівка, Буревісник (Знам’янка), Тясмин (Олександрівка) та Усівка (Олександрія).
Центральна зустріч туру була зіграна у селі Новий Стародуб (Петрівський район) на стадіоні ПСП Зарічне – Усівка (Олександрія) приймала Хлібодар (Суботці). На цьому чудовому стадіоні, який вразив своєю гостинністю, гарним газоном, на якому приємно було грати футболістам обох команд. Варто відзначити, що за футбольним газоном чудово доглядають. Зокрема, після завершення гри було проведено поливання поля.
Перші двадцять матчу пройшли за рівної гри. На 10-ій хвилині нападник гостей Зайцев головою пробив вище воріт. Через три хвилини після подачі зі штрафного півзахисник господарів Коваленко в один дотик пробив повз ворота гостей. Ще через дві хвилини пробивав Бульба – надійно зіграв голкіпер Хлібодару Халімончиков.
У середині першого тайму матчу Зайцев заробив кутовий, після виконання якого послідувала передача у воротарський, звідки м’яч у сітку воріт господарів переправив Матюк, який підключився на стандарт своєї команди. Через три хвилини голкіпер гостей врятував свою команду після удару Ніколенка. А вже у наступній атаці Хлібодар подвоїв рахунок – Зайцев в оточенні двох опонентів зумів подати із зони кутового прапорця на дальню стійку воріт, яку результативно замкнув Кравченко. А на 34-ій хвилині матчу все той же Кравченко неймовірним ударом з 25 метрів перекинув голкіпера суперника, влучивши у дальню дев’ятку воріт. Це був найяскравіший момент цієї зустрічі.
До перерви господарям вдалося один гол відіграти. У контратаці Ніколенко з центра поля зміг набрати швидкість і по правому фланзі атаки втекти від опонента та прострілити на дальню стійку воріт, яку вдало замкнув Літвін.
На 63-ій хвилині матчу після подачі Семчука Грузин поцілив у стійку воріт господарів. Через сім хвилин Самсоненко результативно замкнув дальню стійку воріт при подачі з кутової позначки. У наступній атаці господарі мали можливість один гол відіграти, але Бульба програв дуель голкіперу Халімончикову. Досить швидко гості провели стрімку контратаку, яку завершував Грузин, але знову суперника врятував каркас воріт. Але все за мить була ще одна атака, яку вміло завершив Семчук, який головою замкнув подачу партнера з правого флангу. У цьому епізоді Семчук отримав пошкодження і його було замінено.
На 80-ій хвилині матчу Матюк отримав друге попередження і Хлібодар залишився у меншості. Перевагою в одного гравця господарі скористалися наприкінці зустрічі. Стадніченко заробив пенальті і сам його реалізував. Підсумковий рахунок матчу 5:2 на користь Хлібодару.
В іншому матчі туру Нива вдома завдала поразки богданівському Променю – 3:2. На двадцятій хвилині зустрічі богданівська команда зусиллями Костіна відкрила рахунок. Через 15 хвилин Білоголовий зрівняв рахунок. Наприкінці першої половини матчу команди обмінялися реалізованими пенальті. У другому таймі на 61-ій хвилині Валентин Жуган забив переможний рахунок.
Програму третього туру закривав матч Буревісник – Тясмин. Команди не порадували забитими голами. Матч завершився внічию 0:0.
Турнірне становище команд: Нива – 6 очок (дві гри), Хлібодар – 6 (3), ФК Дмитрівка – 4 (2), Усівка – 3 (2), Тясмин – 2 (3), Буревісник – 2 (3), Промінь – 1 (3).
Найкращі бомбардири: Кравченко А (Хлібодар) та Літвін О. (Усівка) – по 4 забиті голи, Добрянський Д. (Дмитрівка), Буденко Д. (Тясмин), Костін С. (Промінь) та Білоголовий С. (Нива) – по 3 забиті голи.