Велосипедисти здобули нагороди у Білій Церкві

17-19 липня у місті Біла Церква відбулася Відкрита Першість Київської області з велоспорту серед юнаків та дівчат.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк). Роман Скорбич у змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші здобув срібні нагороди у гонках Темпо 1 та Темпо 2. За сумою трьох етапів він став срібним призером змагань.
У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. Роман Винник у груповій гонці на 46 кілометрів здобув срібну нагороду, в індивідуальній гонці на час – бронзову.
Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.
У місті Біла Церква у ті дні також відбувався Відкритий командний чемпіонат України з велоспорту у командній гонці.
Спортсмена ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук серед жінок у складі збірної Донецької області здобула срібну нагороду.
Спортсмени КОСДЮСШОР «Промінь» (Біла Церква, перший тренер В. Кива) Софія Шевченко і Сергій Сидор теж здобули нагороди. Софія Шевченко у командній гонці серед юніорок у складі збірної Київської області здобула бронзову нагороду, в індивідуальній та груповій гонках здобула срібні медалі. Сергій Сидор в груповій гонці серед юніорів був третім.