Зіграно матчі 4 туру чемпіонату району

Відбулися матчі четвертого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.
Богданівський Промінь святкував впевнену перемогу над Тясмином. Перша половина зустрічі пройшла без забитих голів. А от після перерви богданівська команда змогла вирвати перемогу. На 60-ій хвилині рахунок відкрив Шандра. Через 17 хвилин Костін подвоїв рахунок. А на 81 -ій хвилині зіграв джокер тренера господарів – третій гол у ворота гостей забив Семенюк. То ж з рахунком 3:0 перемогу святкував Промінь.
Нива здобула вольову перемогу над Усівкою. У першому таймі матчу нападник Ниви Постільняк втратив три можливості відкрити рахунок. Спершу на 16-ій хвилині пробив мимо воріт. Через дві хвилини він після передачі Валентина Жугана бив з близької відстань – гостей врятував їх голкіпер. Ще в одному епізоді після удару Постільняка з лінії власних воріт вибив м’яч захисник гостей Середа. А от команда з Олександрії свій момент у першому таймі зуміла втілити у забитий гол – Ніколенко результативно замкнув передачу Бульби. У другому таймі матчу на шістдесятій хвилині Ніколенко міг подвоїти рахунок, але не реалізував вихід один на один з голкіпером – у нападника м’яч звалився з ноги. Через кілька хвилин зі штрафного небезпечно пробивав Сафронов – голкіпер гостей зіграв надійно. А на 70-ій хвилині матчу Аніцой вміло головою замкнув передачу партнера – 1:1. Через 15 хвилин господарям вдалося вирвати перемогу – молодий Корсун з 18 метрів влучно пробив у нижній кут воріт Усівки – 2:1.
Дмитрівка на виїзді здобула вольову перемогу над Хлібодаром. Команди у звітному матчі не могли зіграти оптимальними складами. Господарі грали без основних нападників Зайцева та Грузина, а також був дискваліфікований захисник Матюк. Гостям не могли допомогти дискваліфіковані голкіпер Кушніренко та капітан Назаренко. Вже на першій хвилині матчу Швець міг відкрити рахунок, але з гострого кута не влучив у ворота господарів. На 10-ій хвилині Суховий забив гол у ворота Халімончикова – взяття воріт було скасовано через положення поза грою. Далі був момент у Кравченка – гостей виручив їх голкіпер Маринич. До перерви матчу був момент у Хорольського – після його удару м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт гостей. На перерву команди пішли без забитих голів. Другий тайм матчу подарував лише більше небезпечних моментів, але і забиті голи. Після подачі з кутової позначки пробивав Дергунов – захисник господарів вибив м’яч з пустих воріт. Через кілька хвилини Барбанов загострював ситуацію біля воріт господарів – останніх врятувала перекладина воріт. А на 70-ій хвилині матчу Тарасенко закинув м’яч за комірець голкіпера Дмитрівки – 1:0. Господарі вели у рахунку 5 хвилин – Андрієнко ударом зі штрафного перекинув стінку гравців суперника і поцілив у ближній нижній кут воріт – 1:1. Потім команди обмінялися небезпечними моментами. У Дмитрівці вище воріт пробивав Радченко. У хлібодару це ж зробив Тарасенко. На 80-ій хвилині матчу по лівому флангу атаки Добрянський здійснив індивідуальний прохід і виконав передачу на Козіна, якому залишалося переправити м’яч у пусті ворота суперника. Господарі могли зрівняти рахунок, але знову свій момент не використав Тарасенко. А у компенсовані хвилини зустрічі Різник забив третій гол у ворота Хлібодару – 3:1. Дмитрівка, здобувши три очки у звітному матчі, піднялася на друге місце, відстаючи на два очки від Ниви. У наступному турі, 2 серпня, у Дмитрівці два лідери зустрінуться між собою.
Турнірне становище команд: Нива (Цибулеве) – 9 очок, ФК Дмитрівка – 7, Хлібодар (Суботці) – 6, Промінь (Богданівка) – 4, Усівка (Олександрія) – 3, Тясмин (Олександрівка) та Буревісник (Знам’янка) – по 2 очки.