Зіграно матчі 5 туру чемпіонату району

Відбулися матчі п’ятого туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.
Суботцівський Хлібодар на виїзді святкував перемогу над Буревісником. На старті зустрічі гості привезли момент на свої ворота – Тюпа пробив повз ворота Сумка. А на 10-ій хвилині Зайцев перехопив м’яч на половині поля суперника. У наступній атаці Грузін заробив перспективний штрафний удар – Хорольський поцілив у стінку гравців суперника. На двадцятій хвилині матчу голкіпер перевів удар Зайцева у дев’ятку воріт на кутовий. У середині першого тайму Хорольський здійснив індивідуальний прохід – обіграв чотирьох опонентів, але в останню мить з під ніг Далакян вибив м’яч. А мав шанс гравець гостей вийти один на один з голкіпером Буревісника. В атаці-відповіді Новосьолов з 20 метрів пробив поруч зі стійкою воріт Хлібодару.
На 24-ій хвилині матчу господарі скористалися помилками захисту Хлібодару і відкрили рахунок. Через три хвилини після подачі Хорольського Самсоненко головою пробив вище воріт. А на 34-ій хвилині гості зрівняли рахунок – після передачі Хорольського відзначився Зайцев. Наприкінці першого тайму гості забили ще один гол, але взяття воріт було скасовано – зафіксовано залишення м’яча меж поля.
На 50-ій хвилині Хлібодар вийшов вперед – Зайцев асистував Хорольському. Через вісім хвилин голкіпер Хлібодару парирував удар Крилова у ближній кут воріт. У середині другого тайму матчу Єськов пробив повз ворота Сумка. Через пару хвилин після передачі Хорольського Грузін не реалізував стовідсоткову можливість відзначитися. А на 70-ій хвилині матчу з передачі Зайцева відзначився Тарасенко.
Буревісник кинув більші сили в атаку і гості створили чимало контратак, але от реалізація моментів бажала кращого. Не реалізували моменти Тарасенко, Грузін, Семчук, Зайцев. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь команди Хлібодар.
Буревісник (Знам’янка) – Хлібодар (Суботці) – 1:3 (1:1) (Фарбанець, 24 – Зайцев, 34; Хорольський, 50; Тарасенко, 70)

Богданівський Промінь на виїзді поступився команді Усівка (Олександрія). У першій половині першого тайму матчу господарі забили два голи, які вплинули на подальший хід поєдинку. Гості замінами у середині матчу постаралися зміни гру на полі, але не вдалося. На 53-ій хвилині матчу Літвін довів рахунок до розгромного. У наступній атаці богданівська команда один гол відіграла. А у середині другого тайму Казьмін встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:1.
Усівка (Олександрія) – Промінь (Богданівка) – 4:1 (2:0) (Бульба, 12; Федан, 21; Літвін, 53; Казьмін, 67 – Костін, 54)

Нива (Цибулеве) святкувала впевнену перемогу над ФК Дмитрівка. На старті зустрічі господарі привезли гол у свої ворота – Аніцой скористався помилкою захисту. Далі капітан господарів Сергій Назаренко реалізував пенальті. Аніцой знову вивів свою команду вперед. А на тридцятій хвилині Жуган довів рахунок до 3:1. У другому таймі матчу гості змогли довести рахунок до розгромного, забивши ще тричі. У ворота дмитрівської команди ще один гол забив Аніцой і по одному разу відзначилися Нагуляк і Москаленко. Здобута перемога дозволила Ниві одноосібно очолити турнірну таблицю чемпіонату. Дмитрівка залишилася на третьому місці.
ФК Дмитрівка (Дмитрівка) – Нива (Цибулеве) – 1:6 (1:3) (Назаренко, 11 (пен) – Аніцой, 1, 18, 76; Жуган В., 30; Нагуляк, 78; Москаленко, 84)