Посіли третє місце на чемпіонаті України

21-23 серпня у місті Кременчук (Полтавська область) відбувся чемпіонат України з велошосе.

На цих змаганнях виступили вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер Вадим Кива).

У парній гонці четверте місце у змаганнях серед молодших юнаків посіли Роман Чумаченко і Роман Винник, які від третього місця відстали на 5 секунд. У гонці  з вибуттям Винник посів 5-е місце. У загальнокомандному заліку відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер Вадим Кива) було представлено окремою командою (інші команди були сформовані збірними своїх областей) і посіло третє місце, поступившись Київській та Миколаївській областям.

118284841

Виїзд спортсменів з села Мошорине (Знам’янський район) на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.