Хлібодар переміг, Промінь програв

Відбулися матчі 9-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Хлібодар вдома завдав поразки Ниві. У звітному матчі зустрічалися лідери чемпіонату. Хлібодар завдяки голу найкращого бомбардира чемпіонату вийшли вперед вже на 18-ій хвилині матчу. У другому таймі матчу на 78-ій хвилині Кравченко подвоїв рахунок. Нива мала можливості уникнути поразки, але кілька раз каркас воріт рятував господарів. Також надійну гру продемонстрував голкіпер Хлібодару Сумко. Завдяки цій перемозі Хлібодар захопив лідерство у турнірній таблиці чемпіонату.

Хлібодар (Суботці) – Нива (Цибулеве) – 2:0 (1:0) (Зайцев, 18; Кравченко, 78)
5 вересня. с. Суботці. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 9.
Арбітр – Кошеленко Валерій (Олександрія)
Асистенти арбітра – Боровко Дмитро (Олександрія) та Архіпов Олександр (Олександрія)
Хлібодар: Сумко, Чеботарьов, Дар’єв, Кударенко, Матюшенко, Олійник, Семчук (Косюк, 89), Кравченко, Сандул (Тарасенко, 86), Грузин, Зайцев
Нива: Назарко, Аніцой К. (Аніцой В., 70), Яровий, Русін В., Шапошник (Герасимчук, 46), Нагуляк, Жуган В., Сафронов, Александров, Шушпанов, Русін Р. (Корсун, 38)
Попередження: Матюшенко, 56; Дар’єв, 64; Семчук, 81 – Русін В., 27; Корсун, 81.

Тясмин святкував виїзну перемогу над Дмитрівкою. Гостям вдалося забити швидкий гол, автором якого став Сергій Мережаний. На старті другого тайму матчу Артем Москаленко подвоїв рахунок. Сергій Костін на 62-ій хвилині один гол відіграв. Наприкінці матчу Дмитрівка мала можливість уникнути поразки, але капітан команди Сергій Назаренко не реалізував пенальті, пробивши повз ворота.

ФК Дмитрівка (Дмитрівка) – Тясмин (Олександрівка) – 1:2 (0:1) (Костін, 62 – Мережаний С., 11; Москаленко, 48)
6 вересня. с. Дмитрівка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 9.
Арбітр – Бичков Вячеслав (Знам’янка)
ФК Дмитрівка: Маринич, Ткаченко (Капітула, 86), Назаренко, Волков І., Паламарчук, Костін, Козін (Лукяненко, 60), Артьомов, Волков А. (Шевченко, 46), Андрієнко, Корчинський
Тясмин: Орлик, Москаленко, Бойко Р., Возник, Слівченко, Нагірний, Гудзов, Бровіцький, Мережаний С., Досужий, Леськів
Попередження: Назаренко, 57; Волков І., 59.
Не реалізований пенальті: Назаренко, 90 (мимо воріт)

Знам’янський Буревісник святкував перемогу над богданівським Променем. Артем Солодов, який був одним з найкращих бомбардирів у минулому сезоні, у цьому чемпіонаті не радував результативною грою. І ось у цьому матчі йому вдалося забити гол. Після перерви команди обмінялися забитими голами. Гравці Променю мали кілька моментів, щоб не лише зрівняти рахунок, але і вирвати перемогу. Але ними не скористалися. Матч завершився перемогою Буревісника.

Буревісник (Знам’янка) – Промінь (Богданівка) – 2:1 (1:0) (Солодов, 17; Фарбанець, 50 – Семенюк, 69)
6 вересня. м. Знам’янка. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 9.
Арбітр – Олексієнко Микола (Знам’янка)
Буревісник: Чемерис, Далакян, Паненко, Вартанов, Сиромятніков, Єськов (Шушпанов Р., 51), Чернецький, Солодов, Фарбанець, Анголенко, Мельников
Промінь: Шеховцов, Галуха, Долинський (Наводничий, 60), Базака (Кладій, 51), Олійник Р. (Гордуз, 49), Скок, Статінов, Шевцов, Завальнюк (Шандра, 46), Сітніченко (Журахівський, 60), Семенюк
Попередження: Анголенко, 80; Вартанов, 86 – Базака, 39; Статінов, 85.