Велосипедисти здобули 20 нагород на обласних змаганнях

6 вересня у с. Соколівське (Кропивницький район) відбулася Відкрита Першість КЗ «Соколівська КДЮСШ» з велоспорту серед юнаків та дівчат.
Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк).
Першою дисципліною був гіт з місця на час (одне коло). У змаганнях серед юнаків 2006-2007 років народження перше місце посів Максим Назаренко, другим та третім у цій віковій категорії відповідно були Роман Чумаченко і Роман Винник. У змаганнях серед юнаків 2008-2009 р.н. третє місце посів Роман Скорбич. У дівчат серед 2006-2007 р.н. та дівчат 2008 р.н. і молодші Ольга Чжоу і Єлізавета Жиришич посіли відповідно третє та друге місця.
Другою дисципліною змагань став олімпійський спринт – у дівчат команда складалася з двох учасниць, в юнаків – з трьох учасників. У змаганнях серед юнаків Ренат Григорян у збірній Кіровоградської області посів третє місце. А перемогу у цій гонці здобула команда велосипедистів з села Мошорине – Роман Винник, Роман Чумаченко і Максим Назаренко. У молодшій юнацькій групі велосипедисти з Мошориного (Олександр Кулчар, Кирило Чекан і Роман Скорбич) посіли друге місце. У змаганнях серед дівчат 2006-2007 р.н. Ольга Чжоу та Ірина Ткаченко посіли третє місце.
У групових гонках з вибуттям велосипедисти з Мошориного здобули ще 5 нагород. У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. всі три нагороди поїхали до Мошориного – першим став Ренат Григорян, другим та третім відповідно – Роман винник і Максим Назаренко. У змаганнях серед юнаків 2008-2009 р.н. Роман Скорбич посів друге місце. Бронзову нагороду у змаганнях серед дівчат 2006-2007 р.н. здобула Ольга Чжоу.
Загалом на цих змаганнях розігрувалося 51 нагорода, з яких 20 здобули велосипедисти з села Мошорине. Інші нагороди здобули велосипедисти з двох шкіл Кропивницького, Соколівського і міста Знам’янка. Загалом брали участь велосипедисти з 5 команд.
Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця та допомозі директора ОНЗ «Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Марії Григорівни Чекан.