Відбувся чемпіонат району зі спортивного туризму

У селі Володимирівка відбувся Відкритий чемпіонат Знам’янського району зі спортивного туризму – пішохідний туризм серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти.

26 вересня була проведена командна смуга перешкод. Перемогу на цій дистанції здобула команда Maximum. Друге та третє місця відповідно посіли Адреналін та Цунамі. У другій частині дня були проведенні тренувальні навчання зі в’язання вузлів, розглянута техніка проходження етапу круто похила переправа вниз із самонаведенням.

27 вересня проводилася особиста смуга перешкод. У змаганнях серед юнаків з гарним результатом перше місце посів Денис Нікітін. Друге та третє місця відповідно посіли Артем Бондаренко та Кирило Бегар. Всі три спортсмени з села Володимирівка. У змаганнях серед дівчат впевнено перемогу здобула Аліна Ратушнюк з села Володимирівка. Дмитрівчанки Наталія Черевко і Марія Болгаріна відповідно посіли друге та третє місця.

За підсумками змагань в особистій та командній смугах перешкод було визначено переможців та призерів у загальнокомандному заліку. Перше місце посіла команда Maximum (Володимирівка, Знам’янський район). Срібним та бронзовим призерами стали відповідно Адреналін (Дмитрівка) та Цунамі (Пантаїівка, комунальний заклад “Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради”). Четверте місце посіла команда відділення комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді”, п’ятою став Спартак (Дмитрівка).

На церемонії закриття змагань, яку проводили начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації Віта Сидоренко та завідувач філії “Володимирівська загальноосвітня школа” ОНЗ “Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області” Тетяна Чорна, переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти.

Змагання відбувалися на території філії “Володимирівська загальноосвітня школа” ОНЗ “Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області” (с. Володимирівка, Знам’янський район) за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації та комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді”. Головним організатор змагань був Віталій Воровський.