Перемоги гостей

Сьогодні, 13 квітня, стартував Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу сезону 2019 року.

Участь в Чемпіонаті бере шість команд: «Маяк» (Трепівка), «Нива» (Цибулеве), «Промінь» (Богданівка), ФК «Дмитрівка», «Буревісник» (Петрове) та «Тясмин» (Олександрівка). Змагання проходять у чотири кола. Залік команд-учасниць Чемпіонату ведеться по двох таблицях: загальний та окремий для команд лише Знам’янського району.

Сьогодні було зіграно два матчі першого туру. У Трепівці місцевий «Маяк» поступився богданівському «Променю». Гостям вдалося забити швидкий м’яч: Євген Наводничий ударом зі штрафного відкрив рахунок. На початку другого тайму вже господарі відзначилися зі штрафного: автором голу став Андрій Кравченко. Тривалий час рахунок 1:1 не змінювався. Та все ж гостям вдалося вирвати перемогу. На 81-ій хвилині матчу Олександр Самсоненко зрізав м’яч у власні ворота, а через сім хвилин Роман Дар’єв гарним ударом через голкіпера «Маяка» встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1 на користь «Променю».

«Маяк» (Трепівка) – «Промінь» (Богданівка) – 1:3 (0:1) (Кравченко, 47 – Наводничий, 9; Самсоненко, 81 (авт.); Дар’єв, 88)
«Маяк»: Аненко, Літвінчук, Бейбутян, Матвієвський Д., Самсоненко, Кравченко (Левченко, 48), Зайцев, Криворіг Б., Мхітарян Е., Делюрман Д., Грушевський
«Промінь»: Шокул, Яровий, Дар’єв, Долінський, Костін, Наводничий, Шевцов, Базака, Розумяк (Семенюк, 75), Сітніченко, Завальнюк (Бандурка, 77)
Попередження: Делюрман Д., 29; Мхітарян Е., 78 – Костін, 78.

У Дмитрівці теж була зафіксована перемога гостей, хоча вже на третій хвилині матчу господарі відкрили рахунок. Євген Артьомов відкликнувся на довгу передачу Євгена Семчука і помилки захисника гостей вміло обіграв голкіпера та переправив м’яч у пусті ворота. Але не довго господарі вели у рахунку. Артем Солодов скористався серію помилок захисників ФК «Дмитрівка» у власному штрафному майданчику і зрівняв рахунок. А на 28-ій хвилині матчу ворота господарів було призначено пенальті, яке реалізував Ігор Паненко. Загалом у першому таймі ініціативою володіли господарі, які не реалізували кілька можливостей для взяття воріт суперника. У другому таймі матчу команди діяли на зустрічних курсах, але більше забитих м’ячів не було.

ФК «Дмитрівка» – «Буревісник» (Петрове) – 1:2 (1:2) (Артьомов, 3 – Солодов, 11; Паненко, 28 (пен))
ФК «Дмитрівка»: Кушніренко, Ткаченко, Назаренко, Шевченко, Паламарчук, Машлякевич, Швець, Артьомов, Семчук, Бондаренко (Кущов, 65), Маринич
«Буревісник»: Чемерис, Паненко, Чернецький, Нігай, Сиромятніков, Мостовий, Єськов, Бабанський, Бойко, Мельников, Солодов
Попередження: Маринич, 27; Кущов, 70 – Нігай, 76.

Матч «Нива» (Цибулеве) – «Тясмин»  (Олександрівка) перенесено на пізніший термін.

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику: матчі «Маяк» – «Промінь» (1:3) та ФК «Дмитрівка» – «Буревісник» (1:2).

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко