Вольові перемоги

Сьогодні відбулися два матчі третього туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

У місті Знам’янка та селі Трепівка відповідно «Буревісник» та «Тясмин» святкували вольові перемоги. «Промінь» зусиллями Шевцова відкрив рахунок. Але вже через шість хвилин господарі відновили рівновагу у рахунку. До перерви у ворота гостей влетіло ще два м’ячі. У другому таймі матчу за останні 25 хвилин у ворота «Променю» влетіло ще чотири м’ячі. Підсумковий рахунок 7:1 на користь «Буревісника», у складі якого хет-трик оформив Артем Солодов. У Трепівці Денис Матвієвський вивів вперед господарів. До перерви «Тясмин» зумів не лише зрівняти рахунок, а й, як стало відомо по завершенні зустрічі, забити переможний м’яч. Владислав Леськів головою замкнув передачу партнера – 1:1. Єгор Єгоров, реалізувавши пенальті, приніс першу перемогу «Тясмину» у нинішньому чемпіонаті.

«Буревісник» (Петрове) – «Промінь» (Богданівка) – 7:1 (3:1) (Мельников, 11, 18; Лисак, 38; Солодов, 66, 69, 86; Бабанський, 74 – Шевцов, 5)
«Маяк» (Трепівка) – «Тясмин» (Олександрівка) – 1:2 (1:2) (Матвієвський Д., 8 – Леськів, 22; Єгоров, 41 (пен))

Завтра, 5 травня, у Дмитрівці зустрінуться місцева команда «Дмитрівка» та «Нива» з Цибулевого. Початок матчу о 17:00. Гості, нагадаємо, у перших двох турах святкували впевнені перемоги над «Маяком» (4:0) та «Тясмином» (5:2). «Дмитрівка» ж вдома програла «Буревіснику» (1:2) та у Богданівці завдала поразки «Променю» (3:0).

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко