Гостьова перемога «Ниви»

Сьогодні завершився третій тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

У Дмитрівці зустрічалися місцева команда «Дмитрівка» та «Нива» з Цибулевого. Перша половина зустрічі пройшла без забитих м’ячів. А на 75-ій хвилині після передачі Бориса Сафронова Сергій Нагуляк вийшов один на один з голкіпером «Дмитрівки» – перегравши останнього, Сергій приніс перемогу «Ниві». Це забитий мяч став єдиним у матчі. Хоча господарі могли уникнути поразки, але двічі гостям на допомогу приходила поперечка їх воріт. У першому епізоді Юрій Маринич влучив у каркас воріт, а на 85-ій хвилині матчу це ж зробив Богдан Бондаренко зі штрафного.

ФК «Дмитрівка» – «Нива» (Цибулеве) – 0:1 (0:0) (Нагуляк, 75)

Наступний тур чемпіонату відбудеться 11 травня. До речі, для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко