ХV обласний зльот юних туристів-краєзнавців

З метою популяризації та розвитку туристсько-краєзнавчого напрямку в закладах освіти області як дієвого засобу виховання учнівської молоді, 7 травня 2019 року в с.Богданівка (ст. Чорноліська) Знам’янського району відбулося відкриття ХV обласного Зльоту юних туристів-краєзнавців.

Учасників зльоту привітали завідувач краєзнавчим відділом Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Пугаков С.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сидоренко В.Г.
Урочистості та бадьорого настрою учасникам зльоту придав виступ гурту барабанщиків “Смайл” районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Меркотан Л.), а пісня “Мій рідний край” у виконанні вихованки “Вокального гуртка” районного центру дитячої та юнацької творчості Пожидаєвої Аліни (керівник Базилевич Т.А.) надала учасникам заходу почуттів гордості за свій рідний край,свою Батьківщину. Справжній патріотизм не виховується, а виходить із душі! На такій ноті, з побажаннями гарного настрою та здобуття перемог в туристичних заліках, закінчилась зустріч з юними туристами-краєзнавцями на Знам’янщині. Естафету туристичного зльоту  9 травня 2019 року приймає Олександрівський район Кіровоградської області. Бажаємо успіху юним туристам!