Сім нагород на обласних змаганнях

У селищі Олександрівка відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед школярів.

Участь у цих змагань взяли легкоатлети з 25 районів та ОТГ Кіровоградської області. Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени зі Знам’янського району (з сіл Дмитрівка, Суботці, Богданівка, Петрове і Цибулеве). Вони здобули 7 нагород.

У бігу на 200 метрів Ілля Попов завоював золоту нагороду. Також переможцем у штовханні ядра став Денис Клементьєв. Анастасія Олефірова у бігу на 100 метрів з бар’єрами серед посіла друге місце. Олеся Крамаренко і Світлана Кобилінська здобули бронзові нагороди відповідно у бігу на 400 метрів з бар’єрами та 1500 метрів. В естафеті 4х100 метрів серед дівчат команда Знам’янського району (бігли Анастасія Олефірова, Ілона Розумяк, Олеся Крамаренко і Каріна Назаренко) завоювали бронзові нагороди. Юнаки зі Знам’янського району (бігли Ілля Попов, Денис Заєць, Ігор Щуренко і Богдан Довженко) теж в естафеті 4х100 метрів завоювали бронзові нагороди.

Загалом варто відзначити хорошу організацію проведення даних змагань. Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко