КОАФ подарувала м’ячі юним футболістам з Суботців

Сьогодні, 30 травня, перед початком матчу 7-го туру Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області Хлібодар – Тясмин сталася приємна подія.

Голова Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний та секретар Кропивницької міської ради, тренер дорослої команди Хлібодар, Олег Колюка вихованцям відділення комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Суботцівської сільської ради з футболу (с. Суботці) подарували футбольні м’ячі.

Віктор Анатолійович привітав всіх присутніх хорошою справою – відкриттям у цьому році відділення з футболу у селі Суботці. Юні футболісти мають можливість тренуватися та набиратися футбольної майстерності і у майбутньому підсилювати дорослу команду Хлібодар.

Нагадаємо, що у цьому році у Суботцях було відкрито відділення комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Суботцівської сільської ради з футболу. Під керівництвом тренера-викладача Іллі Сергійовича Шостака юні спортсмени здобувають футбольні знання та навички. Чималий вклад у відродження дитячо-юнацького футболу у Суботцях внесли сільський голова Андрій Васильович Борідченко, Олег Сергійович Колюка та Руслан Федорович Згривець.

Директор КДЮСШ Суботцівської сільської ради Віктор Слюсаренко