Повідомлення

Повідомлення про допущення кандидатів до участі у конкурсі на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Згідно з Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, затвердженим рішенням сесії Суботцівської сільської ради від 29 квітня 2021 року № 706  “Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області”, 04 червня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії, за результатами якого прийнято рішення про допущення САВЛУКА Анатолія Григоровича та ЧИЖЕНКО Любові Андріївни до участі в конкурсі на посаду керівника ОНЗ “Суботцівська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів” Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, ДИМЕШКО Наталії Сергіївни до участі в конкурсі на посаду керівника ОНЗ “Мошоринська загальноосвітня школа I-IIІ ступенів” Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Дата та місце проведення конкурсу: 17 червня 2021 року о 10.00 год.  в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Суботцівської сільської ради (м. Знам’янка, вул. Трудова, 1).