Відбулися матчі сьомого туру ВЧЗР

Сьогодні, 1 червня, відбулися матчі 7-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

У Дмитрівці богданівський «Промінь» зазнав поразки з рахунком 2:5. У першому таймі господарям вдалося забити два швидкі м’ячі. Наприкінці першої половини зустрічі «Дмитрівка» ще збільшила перевагу у рахунку. У другому таймі гості зуміли відновити інтригу, відігравши два м’ячі. Та все ж їм зрівняти рахунок не вдалося: господарі до завершення матчу відзначилися ще двічі. У складі господарів дублем відзначився Євген Артьомов. На його рахунку у нинішньому сезоні вже 7 забитих м’ячів – у заліку бомбардирів він разом з Олександром Постільняком ділить 2-3 місця.

ФК «Дмитрівка» – «Промінь» (Богданівка) – 5:2 (3:0) (Артьомов, 5, 44; Назаренко, 14; Швець, 75; Суховий, 90+2 – Яровий, 52; Сітніченко, 61)

Перша половина зустрічі «Буревісник» – «Тясмин» не порадувала забитими м’ячами. На шістдесятій хвилині господарі вийшли вперед. Через 11 хвилин Артем Солодов подвоїв рахунок. Для Артема це вже 9 забитий м’яч для нього і продовжує втримувати лідерство у заліку бомбардирів чемпіонату. У компенсовані хвилини матчу гості змогли один м’яч відіграти.

«Буревісник» (Петрове) – «Тясмин» (Олександрівка) – 2:1 (0:0) (Мельников, 60; Солодов, 71 – Возник, 90+2)

У Трепівці місцевий «Маяк» зумів дати бій лідеру чемпіонату. На 12-ій хвилині матчу Олександр Зайцев відкрив рахунок. До перерви він міг ще двічі забивати, але не реалізував свої моменти. А в останні шість хвилин тайму гості забили двічі, не лише зрівнявши рахунок, а й вийти вперед. У другому таймі знову Олександр Зайцев втратив пару стовідсоткових моментів. Забитих м’ячів більше не було і «Нива» святкувала вольову перемогу з рахунком 2:1.

«Маяк» (Трепівка) – «Нива» (Цибулеве) – 1:2 (1:2) (Зайцев, 12 – Нагуляк, 39; Постільняк, 45)

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019. Турнірна таблиця

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко