Свято радості і дитячих мрій

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.

Свого часу, 39 років назад відділ освіти започаткував у районі святкування Міжнародного дня захисту дітей у форматі традиційних спортивних змагань серед дітей 4-6 років, різних ігор, розваг, показу лялькового театру, конкурсу дитячого малюнка .

Цьогоріч  в дошкільному закладі «Барвінок» селі Мошорине 04 червня 2019 року проведено яскраве, енергійне та насичене свято для дітей, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

На нього завітало більше 100 дітей та дорослих. Готуючись до заходу працівники дошкільного закладу «Барвінок» села Мошорине, Мошоринського будинку культури та школи заздалегідь відпрацювали нову програму, ефективний і цікавий сценарій. Спочатку дітлахи взяли активну участь в параді – алеї «юних спортсменів», потім у відкритті ювілейної  ХХХУ районної спартакіади серед дітей.

Під час урочистого відкриття заходу перший заступник голови  районної державної адміністрації Олена Грінчак, начальник відділу освіти, молоді та спорту Віта Сидоренко, Мошоринський сільський голова Олексій Григорович Кондратенко дітлахів з їхнім святом, з початком канікул, з Днем захисту дітей. Вони побажали дітям міцного здоров’я, радості, щасливого дитинства, сонечка, тепла, посмішок, цікавих літніх канікул та незабутніх вражень! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

А далі одна за одною розгорнулися: спортивні змагання із метання тенісного м’ячика; стрибків в довжину; біг на відстань 30 метрів; дитяча естафета; конкурс дитячого малюнка на асфальті «Щасливе дитинство».

Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори створили всі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Після спортивно-розважальної програми поки судді підводили підсумки змагань, діти долучилися до змістовних і креативних розваг та яскравого дійства, що розгорнулося у сільському будинку культури. Найменших учасників розважали улюблені герої мультфільмів. Саме тут організатори свята влаштували для дітей справжнє казкове дійство. Дітлахи були не тільки глядачами, але й безпосередніми учасниками всіх казкових подій. Разом із казковими героями, кожен міг спробувати себе в різноманітних образах та ролях. Всі охоче приймали участь у конкурсах та вікторинах, фотографувалися з героями улюблених мультфільмів, танцювали з ними флеш-моб, співали, читали вірші.

За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – ДНЗ «Барвінок» (с. Мошорине);

2 місце – ДНЗ «Веселка» (с. Трепівка);

3 місце – ДНЗ «Мальвіна» (с. Володимирівка)

У конкурсі малюнків на асфальті «Щасливе дитинство» була висвітлена тема миру, добра, щасливого дитинства. Кращий малюнок на асфальті виборов ДНЗ «Світлячок» (с. Богданівка). Друге та третє місця відповідно посіли ДНЗ «Пролісок» (с. Цибулеве) та ДНЗ «Сонечко» (с. Богданівка).

По завершенню програми всі учасники отримали дипломи, грамоти, подарунки пригостилися смачним обідом та солодощами.

Впродовж всього свята грала весела музика, улюблені дитячі пісні. Діти чудово відпочили, повеселилися, поласували солодощами та дозволили собі відчути справжню радість від щасливого дитинства.

Сьогоднішнє свято підтвердило, що найбільше багатство держави – це її діти і кожна дитина має право бути захищеною, розвиватися, навчатися і зростати для кращого майбутнього.