Розширяючи географію

Вчора, 4 червня, на території ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г. Ткаченка» відбулися навчально-тренувальні заняття зі спортивного туризму.

Заняття проводилися під керівництвом керівника гуртка зі спортивного туризму (с. Володимирівка, Знам’янський район) Віталія Валерійовича Воровського. До села Богданівка Віталій Валерійович завітав разом зі своїми учнями, членами гуртка, Віктором Новіковим, Миколою Козубським, Денисом Нікітіним та Дариною Бабічевою.

Під час занять учні ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г. Ткаченка» мали можливість навчитися одягати одяг для спортивного туризму, працювати у страху вальній системі. Навчалися техніці подолання переправ, проходили етапи спортивного підйому і спуску, переправу по круто похилим мотузкам, а також учні навчалися правильно і швидко складати палатки.

Члени володимирівського гуртка Денис Нікітін, Дарина Бабічева, Віктор Новіков і Микола Козубський розповідали про свою участь у змагання різного рівня, про здобути досвід у походах.

На завершальній стадії занять учні ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г. Ткаченка» були поділені на чотири команди по 10 учасників і були проведені естафети з елементами спортивного туризму.

У Знам’янському районі спортивним туризмом захоплюються учні з сіл Володимирівка, Дмитрівка та Цибулевого. Сподіваємося, що ці заняття розширять географію захоплення спортивним туризмом на території Знам’янського районі і у Богданівці теж буде свій осередок любителів цього захоплюючого виду спорту.