Матчі восьмого туру ВЧЗР

Сьогодні, 8 червня, відбулися матчі 8-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

Центральним матчем туру стала зустріч у Цибулевому. Лідер чемпіонату «Нива» зустрічався з ФК «Дмитрівка». Вже на другій хвилині матчу травму отримав кращий бомбардир «Дмитрівки» Євген Артьомов і була проведена вимушена заміна. А в середині першого тайму у складі гостей травмувався ще і Сергій Дергунов. У ФК «Дмитрівка» більше не було запасних гравців і гості були змушені матч догравати у меншості. До перерви матчу у ворота «Дмитрівки» влетіло два м’ячі. У другому таймі матчу команди обмінялися влучними ударами. А наприкінці матчу після розіграшу стандартного положення капітан «Дмитрівки» встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:2 на користь «Ниви». Варто відзначити, що у другій половині зустрічі кілька раз гостей виручив голкіпер Олександр Кушніренко.

До Богданівки в гості завітав петрівський «Буревісник». У першому таймі гостям вдалося вийти вперед завдяки голу Ігоря Паненка. Наприкінці матчу «Буревісник» забив ще двічі: авторами голів стали Артем Солодов і Іван Сиромятніков. До речі, для Артема Солодова це вже 10 забитий м’яч і продовжує очолювати залік бомбардирів чемпіонату.

Матч «Тясмин» – «Маяк» видався результативним. Ще до перерви команди на двох забили 5 м’ячів. На 7-ій хвилині матчу відкрив рахунок гравець «Тясмину» Тимур Возник. Протягом чотирьох хвилин (із 38-ої по 42-у) господарі забили три м’ячі – відзначилися Юрій Досужий, Геннадій Гудзов і Сергій Кислий. У відповідь гості забили наприкінці тайму зусиллями Олександра Зайцева. У другому таймі було лише два забитих м’ячі. Юрій Гнатенко у гостей реалізував пенальті, а у компенсовані хвилини у господарів відзначився Олександр Слівченко. У цьому матчі обидві команди чимало моментів для взяття воріт. Гості, наприклад, у другому таймі двічі влучили у каркас воріт господарів. Підсумковий рахунок 5:2 на користь «Тясмину».

Результати матчів 8-го туру:
«Нива» (Цибулеве) – ФК «Дмитрівка» – 3:2
«Промінь» (Богданівка) – «Буревісник» (Петрове) – 0:3
«Тясмин» (Олександрівка) – «Маяк» (Трепівка) – 5:2

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019. Турнірна таблиця

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко