Шість нагород на чемпіонаті області

7 червня 2019 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів Чемпіонат області зі скелелазіння серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти в програмі швидкість.

В змаганнях на швидкість взяли участь 105 спортсмени вихованці позашкільних закладів Кіровоградщини із міст Кропивницький, Олександрії, смт. Побузьке Голованівського району, Знам’янського, Новгородківського та Олександрівського районів.

Денис Нікітін (с. Володимирівка, тренер Віталій Воровський) посів 2 місце у категорії 2004-2005 р.н. Рустам Мусенко і Марія Болгаріна (обоє з Дмитрівки, тренер Володимир Дьячков) посіли треті місця у категорії 2009-2008 р.н. серед юнаків та дівчат.

У категорії 2009-2008 р.н. командне 2 місце посіли спортсмени з Дмитрівки (Марія Болгаріна, Рустам Мусенко). Командне 2 місце у віковій категорії 2004-2005 р.н. посіли спортсмени з Володимирівки (Денис Нікітін, Марія Куцепал), командне 3 місце у категорії 2004-2005 р.н. – спортсмени з Володимирівки (Віктор Новіков та Вікторія Разінкова).

Загалом спортсмени зі Знам’янського району здобули шість нагород: по три в індивідуальних змаганнях і командних.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко