Завершилася перша половина чемпіонату

Відбулися два матчі 10-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

У селищі Олександрівка «Тясмин» переміг ФК «Дмитрівка». Все вирішила перша половина першого тайму матчу. Вже на третій хвилині Роман Верзілін відкрив рахунок. Через сім хвилин Владислав Леськів подвоїв рахунок. У середині тайму Геннадій Гудзов забив третій м’яч у ворота гостей. А на 75-ій хвилині нападник «Дмитрівки» Анатолій Волков не реалізував пенальті.

«Тясмин» (Олександрівка) – ФК «Дмитрівка» – 3:0 (3:0) (Верзілін, 3; Леськів, 10; Гудзов, 22)

Звичного протистояння цибулівського та богданівської команд не побачили. «Нива» завдала дошкульної поразки супернику – 10:0. Ще в першій половині зустрічі у ворота гостей влетіло шість м’ячів. У складі господарів хет-трики оформили Валентин Жуган і Олександр Постільняк.

«Нива» (Цибулеве) – «Промінь» (Богданівка) – 10:0 (6:0) (Білоголовий, 10; Москаленко В., 13; Жуган В., 16, 44, 73; Нагуляк, 37, 59; Постільняк, 39, 41, 50)

Трепівська команда святкувала першу перемогу у нинішньому сезоні. У середині тайму команди обмінялися забитими м’ячами. Далі господарі вийшли вперед. У другому таймі вони збільшили перевагу до двох м’ячів. Гості змогли один м’яч відіграти, але через дві хвилини знову пропустили. У складі «Маяку» хет-трик оформив Олександр Зайцев.

“Маяк” (Трепівка) – “Буревісник” (Петрове) – 4:2 (2:1) (Мхітарян, 24; Зайцев, 27,67,77 – Грінкевич Єгор, 22, 75)

Цей матч завершив друге коло чемпіонату. Далі перерва у чемпіонаті. Протягом липня буде період дозаявки на другу половину чемпіонату.

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019. Турнірна таблиця після першої половини змагань

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко