Визначилися фіналісти Кубка району

Відбулися матчі-відповіді півфіналів Кубка Знам’янського району з футболу серед аматорів.

У Трепівці богданівському «Променю» варто було відігравати три голи після домашньої поразки з рахунком 2:5. Не вдалося. Зуміли лише у другому таймі забити два м’ячі – дубль оформив Євген Наводничий. То ж за сумою двох матчів 5:4 на користь «Маяка».

В іншому півфіналі після результативної нічиї у Цибулевому (2:2) «Ниві» потрібно було забивати більше за ФК «Дмитрівка», і вона це зробила. У першому таймі рахунок відкрив Сергій Білоголовий. У другому таймі після 68-ої хвилини у ворота господарів влетіло аж чотири м’ячі: знову відзначився Сергій Білоголовий, і по голу забили Олександр Постільняк, Валентин Жуган і Кирило Аніцой. Варто зазначити, що гравці ФК «Дмитрівка» намагалися грати першим номером, створювали моменти, але їх не реалізовували. А от гості вміло грали на контратаках. Підсумковий рахунок зустрічі 5:0 на користь «Ниви», яка святкувала перемогу за сумою двох матчів – 7:2.

24 серпня у селі Дмитрівка у фіналі Кубка Знам’янського району з футболу серед аматорів зустрінуться «Нива» та «Маяк». Початок матчу о 17:00.

«Маяк» (Трепівка) – «Промінь» (Богданівка) – 0:2 (0:0) (Наводничий, 70, 83)
ФК «Дмитрівка» – «Нива» (Цибулеве) – 0:5 (0:1) (Білоголовий, 21, 67; Постільняк, 69; Аніцой, 85; Жуган В., 89)

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко