Чергові успіхи велосипедистів з Мошориного

2-4 серпня у м. Первомайськ (Миколаївська область) відбувався чемпіонат України з велосипедного спорту у гонці критеріум і парній гонці (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата).

Спортсмена ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук серед дівчат 2002/2003 років народження успішно виступили на цих змаганнях. У перший день змагань у парній гонці Алла разом з Оленою Ребраковою посіли перше місце. У другий день у гонці критеріум Алла Марущук посіла третє місце. То ж на цих змаганнях Алла здобула дві нагороди. Нагадаємо, що Алла Марущук розпочинала займатися велоспортом у селі Мошорине (Знам’янський район, перший тренер – В. Кива). З 1 вересня 2018 року Алла Марущук продовжила навчання в ДВУОР імені Сергія Бубки (тренер В.Красов).

2-3 серпня у Знам’янці відбулися Всеукраїнські змагання з велоспорту до Дня міста.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива і Віра Борисюк).

У перший день змагань проводилася індивідуальна гонка на час. У змаганнях серед юнаків 2007 р.н. і молодші Роман Чумаченко здобув золоту нагороду. У змаганнях серед дівчат 2003-2004 р.н. і 2005-2006 р.н. відповідно золоті нагороди здобули Наталія Нечитайло і Валентина Гораш.

У другий день відбулися групові гонки. У змаганнях серед юнаків 2007 р.н. і молодші Роман Чумаченко і Ренат Григорян здобули відповідно золоту і бронзову нагороди. У змаганнях серед дівчат 2003-2004 р.н. і 2005-2006 р.н. відповідно Наталія Нечитайло і Валентина Гораш здобули золоті нагороди.

То ж за підсумками двох днів змагань велосипедисти з Мошориного здобули 7 нагород – 6 золотих і 1 бронзову.

Виїзд на змагання до міста Знам’янка був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко