Здобутки велосипедистів у Білій Церкві

У Білій Церкві (Київська область) відбулися Всеукраїнські змагання з велоспорту під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»
Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива і Віра Борисюк).
Роман Винник, Максим Назаренко, Ренат Григорян і Валентина Гораш разом з трьома спортсменами КЗ «Соколівська ДЮСШ «Колос» Володимиром Микитюком, Ярославом Бараноським і Станіславом Шпаком у складі збірної Кіровоградської області посіли друге місце у загальнокомандному заліку змагань. Збірна Кіровоградської області на цих змаганнях виступала під керівництвом тренерів Вадима Киви (с. Мошорине) та Віктора Тарасенка (с. Соколівське).

Також у Білій Церкві відбулася Відкрита першість Київської області по шосе. Участь у цих змаганнях брав велосипедист з Мошриного Ренат Григорян. Григорян у змаганнях серед юнаків 2007 р.н. і молодші проїхав три гонки, у яких здобув дві нагороди. В індивідуальній гонці на час та гонці «Критеріум» посів відповідно друге та третє місця, а у груповій гонці був четвертим.

Виїзд велосипедистів з Мошориного на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко