Свято Дня знань

Радість, хвилювання від закличного дзвоника знову і знову переживає кожна домівка. Адже важко знайти сім’ю, яка б у цей урочистий день не проводжала до школи доньку, сина чи внуків.
Цього року в районі до школи на навчання пішли 2399 учнів, колектив школярів району поповнився на 270 учнів-першокласників, яких зустрінуть відремонтовані шкільні класи, бібліотеки, спортивні зали та майданчики.
У 2017-2018 навчальному році будуть навчатися 155 дітей з родин учасників АТО, 11 – із сімей внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей і Автономної Республіки Крим.
Привітати з Днем знань до навчальних закладів району завітали керівники області та району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Із привітаннями до Петрівської громади на свято завітав перший заступник голови обласної ради, депутат обласної ради Юрій Гугленко, який подарував набір сучасного посуду для шкільної їдальні опорного навчального закладу «Петрівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області». А помічник народного депутату України Олеся Довгого Андрій Іщенко вручив цьому ж навчальному закладу сертифікат на новий комп’ютерний клас, який налічує 15 ноутбуків.
Голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов привітав школярів опорного навчального закладу Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Г.Ткаченка Знам’янської районної ради Кіровоградської області, а присутніх на святі філії «Пантазіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ОНЗ «Петрівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області» поздоровив голова районної ради Сергій Макаренко. Учнів шкіл с.Дмитрівка привітала заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак, а керівник апарату райдержадміністрації Олена Слюсаренко відвідала опорний навчальний заклад «Трепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області».
Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віта Сидоренко привітала учнів шкіл у селах Диківка та Макариха.
Під час урочистих заходів гості побажали учням наполегливості, вагомих результатів у здобутті освіти, веселого та цікавого шкільного життя.
Гості свята, яке пройшло у 17 навчальних закладах району, одностайно бажали освітянам, щоб кожен день їх плідної праці був прикрашений вдячними поглядами учнів та батьків, а результатом стали висока духовність, гуманізм, патріотизм підростаючого покоління; учням – досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, ніколи не зупинятися на дорозі знань; батькам – терпіння, злагоди, миру та добра у родинах!