Цибулівська ЗШ відсвяткувала свій 105-річний ювілей

23 червня 2017 року на подвір’ї Цибулівської школи відбулося святкування 105 річного ювілею. З самого ранку ювілярка зустрічала поважних гостей.

Одними із перших школу і колектив привітали голова Знам’янської районної державної адміністрації Лукашов О.С. та голова Знам’янської районної ради Макаренко С.Д. які вручили ноутбук. Не запізнилися із привітаннями від депутата обласної ради Н.Ревенко і директор ДП «Чорноліський держлісгосп» О.Зуєв – подарували комп’ютер. На свято завітали сільський голова Таранець Л.М., завідувач методичного кабінету відділу освіти Спірідонова О.В.,редактор районної газети К.Матко.
Яке ж свято без винуватців – ветеранів педагогічної праці , та учнів випускників минулих років , а їх було чимало, адже це не просто ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчалися. Від випускників, які закінчили школу 40 років тому школі було презентовано енергозберігаючі вхідні двері. Від сільської ради школа отримала 11 енергоощадних вікон. Випускники 1967 року подарували присутнім кілька незабутніх музичних подарунків та глобуса. Всі глядачі що зібралися того дня були свідками незабутнього дійства ,підготовленого учнями та випускниками.