Перелік спортивних заходів-2019

 Районні спортивні заходи у 2019 році

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1.  Зимовий шаховий турнір  шахи  Володимирівка   16 січня
2.  Змагання у залік районної Спартакіади  теніс настільний  Дмитрівка  2 лютого
3.  Турнір пам’яті Костянтина Дерев’янка  волейбол  Диківка   10 лютого
4.  Змагання у залік районної Спартакіади (чоловіки)  волейбол  Богданівка   23 лютого
5.  Змагання у залік районної Спартакіади (жінки)  волейбол  Дмитрівка   2 березня
6.  Турнір з нагоди відкриття спортзалу  волейбол  Богданівка   11 березня
7.  Змагання у залік районної Спартакіади  баскетбол  Богданівка   16 березня
8.  Кубок Отаманів Холодного Яру-2019  футзал  Петрове, Дмитрівка   24 та 30 березня
9.  Першість Знам’янської районної КДЮСШ  футзал  Дмитрівка   3 квітня
10.  Відкритий Чемпіонат Знам’янського району

zrff.vs.kr.ua

 футбол  Богданівка, Дмитрівка, Цибулеве, Трепівка, Олександрівка, Знам’янка   квітень, травень, червень, серпень, вересень, жовтень
11.  Турнір до Дня Перемоги  футзал  Дмитрівка   4 травня
12.  Другий етап Відкритої Спартакіади Знам’янського району  спортивний туризм  Дмитрівка   4 травня
13.  Першість Знам’янської районної КДЮСШ  легка атлетика  Дмитрівка   19 травня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня

 

Обласні спортивні заходи:

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1.  Чемпіонат Кіровоградської області серед дівчат 2002 р.н.  волейбол  Кропивницький   9-10 лютого
2.  Перший етап обласних сільських спортивних ігор  різні види спорту  Кропивницький   25 березня
3.  Відкритий чемпіонат Кіровоградської області  велоспорт  Кропивницький   12-14 квітня
4.  Відкритий чемпіонат Кіровоградської області пам’яті ЗТУ Володимира Іванця  легка атлетика  Кропивницький   18 квітня
5.  Обласні змагання з легкоатлетичного двоборства  легка атлетика  Олександрівка   26 квітня
6.  На призи Шкіряного м’яча  футбол  Дмитрівка, Петрове, Головківка, Олександрівка   квітень
7.  Чемпіонат Кіровоградської області серед юнаків  легка атлетика  Олександрівка   3 травня
8.  Обласні змагання серед ЗНЗ  легка атлетика  Олександрівка   11 травня
9.  Відкритий Кубок Олександрівського району серед дівчат  футзал  Олександрівка   18 травня
10.  Відкрита Першість з велоспорту КДЮСШ №1  велоспорт  Кропивницький   1-2 червня
11.  Обласна спартакіада серед працівників освіти  волейбол, шахи, шашки, дартс, теніс настільний  Кропивницький   7 червня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня

 

Всеукраїнські спортивні заходи:

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1.  Чемпіонат України-2019 у приміщенні  легка атлетика  Суми   4-5 лютого
2.  Зимовий чемпіонат України з неолімпійських видів програм з велотреку  велоспорт  Львів   14-20 лютого
3.  Відкритий чемпіонат ОСДЮСШОР з легкоатлетичних двоборств  легка атлетика  Черкаси  3 березня
4.  Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків і дівчат 2004-2005 р.н.  легка атлетика  Київ  14-16 березня
5.  Весняний чемпіонат України з велоспорту на шосе  велоспорт  Закарпаття   23-24 березня
6.  Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н.)  легка атлетика  Кропивницький   23-24 квітня
7.  Всеукраїнські змагання до Дня Перемоги  велоспорт  Знам’янка  8-10 травня
8.  Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок Мрія» серед юнаків 2006-2007 р.н.  футбол  Кропивницький   25-26 травня
9.  Другий тур чемпіонату України у багатоденній гонці  велоспорт  Кропивницький   24-26 травня
1.   липня
1.   липня
1.   липня
1.   липня

 

Міжнародні спортивні заходи:

№ з/п Назва змагання Вид спорту Місце проведення Дата проведення
1.   липня

 

Календар спортивних заходів-2017

Календар спортивних заходів-2018