ХХХІІІ районна спартакіада серед дошкільнят

1 червня 2017 року на святково прикрашеному кольоровими повітряними кульками, квітами майданчику дитячого садка «Веселка» с. Трепівка зібралися дошкільнята з дитячих садків та навчально-виховних комплексів району з вихователями, батьками і небайдужими гостями на традиційну ХХХІІІ районну спартакіаду серед дітей дошкільних навчальних закладів району, присвячену Міжнародному Дню захисту дітей. 

Основною метою заходу було залучення дітей до фізичної культури і спорту, здорового способу життя,  покращення їх фізичного стану за допомогою спеціальних вправ та рухової активності, адже рух – це життя, а діти – наше майбутнє!
На урочисту лінійку вишикувались   13 команд дітей навчальних закладів району  у єдиній спортивній формі. Капітани команд мали свою емблему, символізуючу назву кожного закладу.  Вихователі і дошкільнята дитсадка «Веселка» , одягнені в український національний одяг вітають  гарними словами присутніх, співають    пісні про Україну.  Під час відкриття свята звучав гімн, а діти та   дорослі занесли прапор України. 
 За традицією, з метою вшанування пам’яті про загиблих воїнів в Великій Вітчизняній війні та учасників в антитерористичних діях на Донбасі вшановано  їх хвилиною мовчання.  
Голова районної державної адміністрації Лукашов О.С., голова районної ради   Макаренко С.Д., заступник голови райдержадміністрації  Грінчак О.А., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сидоренко В.Г,  голова районної організації ВФСТ “Колос” АПК України Богун С.В., Трепівський сільський голова Долинко Ю. О. привітали всіх дітей з Днем захисту дітей, початком оздоровчого періоду  і побажали, щоб їхнє дитинство було яскравим, веселим, захоплюючим, сповненим любові, ласки, миру та добра.
      Після короткої ігрової розминки  дітей із участю казкових персонажів
 «Мальвіни» і «Білосніжки» розпочалися спортивні змагання, програма  яких налічувала 4  види: метання тенісного м’ячика на відстань, стрибки з місця в довжину, біг на відстань 30 метрів та естафета з паличкою  на відстань 3х30 метрів. Маленькі учасники  під час виконання різних рухів показували свої здібності, а їх вболівальники активно підтримували бурхливими оплесками. Усі учасники та присутні отримали чимало позитивних емоцій. 
       В конкурсі дитячого малюнка на асфальті «Щасливе дитинство». фантазії дітей можна було  позаздрити. В малюнках вони передавали свої бачення та мрії, зображували планету Земля, навколо  якої, взявшись за руки, крокували діти. В малюнках можна було побачити і голуба миру, і веселку, і квіти, і будинки, і написані слова, які діти вважають головними в житті – це «мама» і «мир».  
      В кінці свята переможці спартакіади були нагороджені за перше місце  команда дітей Новороманівського НВК »Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»  перехідним кубком,  за ІІ місце команда дошкільного навчального закладу «Колобок» с. Суботці, за ІІІ місце команда дітей дошкільного навчального закладу «Колосок» с. Саблине  дипломами відділу освіти молоді та спорту районної державної адміністрації,  районної організації ВФСТ “Колос” АПК України  та  подарунками. 
   У  конкурсі дитячого малюнка на асфальті «Щасливе дитинство» перше місце посіла команда дітей Топилянського НВК »Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», друге місце команда дітей ДНЗ «Рушничок» с. Пантазіївка, третє місце команда дітей ДНЗ «Сонечко» с. Богданівка. Всім командам переможицям були вручені грамоти відділу освіти молоді та спорту районної державної адміністрації,  районної організації ВФСТ “Колос” АПК України  та  подарунки.
      Ведучі висловили слова щирої вдячності за підтримку і спонсорську допомогу та за надану можливість організувати для дітей району  захід Трепівській сільській раді ( сільський голова-Долинко Юрій Олексійович), Знам’янській районній державній адміністрації (голова -Лукашов Олександр Сергійович),Знам’янській районній раді (голова – Макаренко Сергій Дмитрович), Відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації ( начальник-  Сидоренко Віта Григорівна), районній організації ВФСТ “Колос” АПК України  (голова – Богун Сергій Володимирович), ТОВ «Агродар +» (директор –Пацеля Анатолій Миколайович),  «ПАК-З» ( директор ТОВ  – Згривець Федір Іванович),    ФГ «Артеменко»  (директор – Артеменко Петро Іванович), ФГ «Максімов»  (директор – Максімов Борис Григорович),    ТОВ «Долинське»  (директор – Котов Олександр Юрійович), керівництву і вчителям Трепівької загальноосвітньої школи (директор- Довженко Галина Миколаївна),  Трепівському будинку культури ( директор – Лужанський Микола Євгенович).
Свято пройшло в піднесеному настрої. Діти з великим задоволенням  бігали, метали, стрибали,  малювали. танцювали  та грали.
На завершення  на всіх діток чекали гостинці:  святковий обід, які приготували кухарі садочку та солодощі.