Молодіжний ІТ-фестиваль Vesna-Soft

У приміщенні коворкінгу KOWO пройшов щорічний ІТ-фестиваль Vesna-Soft, присвячений світу ІТ та програмуванню. Учні Богданівських загальноосвітніх шкіл І –ІІІ ст.. №1 ім.І.Г.Ткаченка та №2 Запарій Олександр, Гонтар Олександр, Коломоєць Нікіта та керівник команди, вчитель інформатики, директор школи Тарасюк О.В, взяли участь у заході.

Команда представляла власноруч зібраного робота, електронні компоненти до якого були надані приватною школою програмування Ш++. Також учасники команди брали участь в різноманітних квестах, змаганнях програмістів та дизайнерів. 
Vesna-Soft проводиться в Кропивницькому вже 14 років. Цього разу учасники змогли ознайомитися з виставкою найсучасніших інновацій, презентувати свої проекти у трьох номінаціях – «Програмування», «Арт і дизайн» та «Робототехніка», а також  взяти участь у «міжпланетному» хакатоні. Фестиваль збирає молодь готову працювати над інноваційними проектами та  
Мета фестивалю – підтримка та розвиток цікавих IT- проектів , мотивація здібностей молоді в сфері інформаційних технологій. У рамках заходу відбувся конкурс робіт школярів і студентів. Учасники презентували свої проекти та отримали цінні призи від організаторів.