Здобули вісім нагород на змаганнях у Миколаєві

3-5 липня у місті Миколаїв відбулася Відкрита Першість міста у багатоденній гонці на шосе серед юнаків та дівчат.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк). Вони загалом здобули 8 нагород – 3 золотих. 3 срібні і 2 бронзові.

У перший день змагань проводилася індивідуальна гонка на час. Роман Скорбич у змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші здобув золоту нагороду. У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. Роман Винник був другим. Валентина Гораш у змаганнях серед дівчат 2006-2007 р.н. здобула срібну нагороду.

У другий день змагань проводилася групова гонка на 30 кілометрів. Роман Скорбич у змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші посів друге місце. У третій день була групова гонка на 40 кілометрів. Скорбив у своїй віковій категорії виграв змагання, Винник був третім.

За підсумками трьох етапів були визначено переможця та призерів у загальному заліку. У змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші перше місце посів Роман Скорбич (був нагороджений кубком, медаллю, грамотою і цінним призом). У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. Роман Винник став третім (був нагороджений медаллю, грамотою і цінним призом).

Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці виконавчого директора ТОВ «Рос Агро» Петра Володимировича Гетьманця.