МОН закликає дотримуватися правил протипожежної безпеки

Ввечері 2 грудня в гуртожитку Малинського професійного ліцею виникла пожежа, яка була швидко ліквідована рятувальниками. Про це йдеться в оперативному повідомленні Управління ДСНС України у Житомирській області.

У гуртожитку проживають як студенти, так і звичайні сім’ї. В одній із кімнат, що знаходиться в сімейній частині, рятувальники виявили охоплене полум’ям ліжко. Там же вони виявили тіло 62-річного чоловіка без ознак життя. Він був охоронцем гуртожитку. Вогнем знищено кімнату площею 15 кв. м та пошкоджено стіни. Було евакуйовано чотири особи, яким медична допомога не знадобилася.

Інші мешканці гуртожитку не постраждали.

За повідомленням органів ДСНС, попередня причина пожежі – необережність під час куріння. Проте остаточні обставини встановлюються фахівцями.

Міністерство освіти і науки України, Житомирська обласна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування вживають всіх необхідних заходів, спрямованих на відновлення повноцінної роботи ліцею та організацію безпечних умов навчання й проживання.

МОН закликає всіх учасників освітнього процесу дотримуватися норм законодавства України про цивільний захист населення, зокрема правил протипожежної безпеки, і не наражати себе та інших людей на небезпеку. Бережіть себе!