Здобули 13 нагород на Відкритій Першості Кропивницького

16-18 квітня у Кропивницькому відбулася Відкрита Першість міста з велоспорту.

Успішно на цих змаганнях виступили велосипедисти з відділення КДЮСШ Суботцівської сільської ради (тренери-викладачі Кива В.М. та Борисюк В.В.). Спортсмени здобули 13 нагород: чотири золоті, сім срібних та дві бронзові.

У перший день змагань відбувалася індивідуальна гонка на час. Серед юнаків 2009 р.н. та молодших перше місце посів Роман Скорбич 1 місце, друге та третє місця відповідно посіли Радіслав Григорян та Олександр Кулчар. У змаганнях серед юнаків 2008-2009 р.н. Роман Чумаченко завоював срібну нагороду.

У другий день Першості проводилася парна гонка. Серед юнаків 2009 р.н. та молодших Роман Скорбич та Радіслав Григорян до фінішу дісталися першими. Юнаки 2007-2008 р.н. Роман Чумаченко та Ренат Григорян посіли друге місце. Серед дівчат 2007 р.н. та молодших Ольга Чжоу разом з кропивничанкою посіли друге місце.

У третій день проводилася гонка критеріум. У змаганнях серед юнаків 2007-2008р.н. Роман Чумаченко та Ренат Григорян посіли відповідно друге та третє місця. Роман Скорбич та Олександр Кулчар у змаганнях серед юнаків 2009 р.н. та молодших посіли відповідно перше та друге місця.

Виїзд на ці змагання був можливим завдяки фінансовій підтримці ТОВ «Рос Агро» (генеральний директор Роман Моцний, виконавчий директор Петро Гетьманець) та відділу освіти, культури, молоді та спорту Суботцівської сільської ради.

Директор КДЮСШ Суботцівської сільської ради Віктор Слюсаренко