Хлібодар провів спаринг з командою Вищої ліги

28 квітня відбувся контрольний матч між Вікторією (Знам’янка) та Хлібодар (Суботці).

На міському стадіоні Знам’янки підопічні Колюки грали не оптимальним складом, давши ігрову практику деяким гравцям, які не виходять у стартовому складі команди. Хлібодару протистояла команда Вищої ліги чемпіонату Кіровоградської області, в складі якої грали досвідчені виконавці Максим Корчинський, Борис Сафронов, Дмитро Добрянський, Олександр Савін, Олександр Постільняк (деякі з них у свій час грали у професійних клубах, деякі у складі Буревісника у фінальних матчах чемпіонату України серед аматорів).

У першому таймі матчу Вікторії завдяки голам Постільняка та Сафронова повести у рахунку 2:0. До перерви Грузин один гол відіграв. За 10 хвилин до завершення матчу Вікторія встановилася остаточний рахунок у зустрічі – 3:1.

Цей спаринг став хорошим “навантаженням” у рамках підготовку до наступного матчу Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області. Нагадаємо, що 1 травня Хлібодар вдома зіграє з Усівкою (Олександрія). Початок о 15:00.

Вікторія (Знам’янка) – Хлібодар (Суботці) – 3:1 (2:1)