Хлібодар вдома поступився Усівці

Сьогодні, 1 травня, суботцівський Хлібодар провів третій матч у чемпіонаті Кіровоградської області. Хлібодар приймав команду Усівка (Олександрія).

У звітному матчі гравці Хлібодару вийшли у новій формі. Але от, на жаль, підсумок матчу не порадував. Після рівної гри у першому таймі матчу після перерви гості «схилили шальки терезів на свою користь». Одним з факторів, що вплинув на підсумок гри, були проведенні заміни суперника, а от у Хлібодару не було можливості підсилили гру замінами. Відзначимо, що на звітному матчу впевнено відпрацювала бригада арбітрів у складі Ярослава Кириченка, Віталія Дяденка та Євгена Бабанського.

З перших хвилин матчу гості більше контролювали м’яч. Але от перший небезпечний момент виник біля воріт Усівки – після передачі Дар’єва Семчук пробив вище воріт. Далі господарі вирівняли гру. У середині першого тайму Зайцев пробив у руки голкіпера суперника. Через чотири хвилини Дар’єв пробивав зі штрафного – голкіпер парирував його удару. На 29-ій хвилині матчу Кравченко зі штрафного виконав подачу – Матюк пробив повз ворота суперника. Останні 10 хвилин першої половини зустрічі були за гостями. Спочатку вони забили гол з положення поза грою – взяття воріт справедливо відмінили. А наприкінці тайму Ніколенко поцілив у каркас воріт Хлібодару. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

На початку другого тайму матчу гості мали дві хороші можливості відкрити рахунок. Спочатку Казьмін пробив вище воріт. А через пару хвилин голкіпер Халімончиков врятував господарів після удару Криволапова. На 59-ій хвилині матчу Хлібодар мав шанси вийти вперед: Дар’єв здійснив індивідуальний прохід по лівому флангу атаки і прострілив у центр штрафного майданчику, звідки пробив Зайцев – удар не вийшов потужним і голкіпер виручив свою команду. І далі спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. На 63-ій хвилині матчу після подачі з кутової позначки у штрафній Хлібодару виникла «пожежа», чим сповна скористався Ніколенко і відкрив рахунок.

Пропустивши гол, гравці Хлібодару кинули більші сили вперед, намагаючись зрівняти рахунок. Не цього не вийшло. Атаки гостей несли небезпеку, особливо після виконання аутів Бадрака. Натомість біля воріт Халімончикова виникло ще три стовідсоткові моменти, з яких два були втіленні у забиті голи. Спочатку на 77-ій хвилині матчу Халімончиков парирував удар Бадрака. А от на 80-ій та 90+3-ій хвилинах голкіпер був безсилим – Мірошник та Вітряк забили голи. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь Усівки.

У четвертому турі чемпіонату, 10 травня, Хлібодар у Бобринці зіграє з місцевим Новатором.

Хлібодар (Суботці) – Усівка (Олександрія) – 0:3 (0:0) (Ніколенко, 63; Мірошник, 80; Вітряк, 90+3)
Хлібодар: Халімончиков, Кударенко, Сумко (Тарасенко, 76), Матюк (Якущенко, 84), Прозоровський, Олійник, Семчук (Грузин, 55), Кравченко, Слівченко, Дар’єв, Зайцев О.
Усівка: Цапенко, Гайдиш (Попруга, 90), Кожемяченко, Криволапов, Зайцев В. (Сизов, 81), Кузнецов (Вітряк, 60), Казьмін, Андріянов С. (Трачук, 66), Бадрак, Кузьменко (Андріянов О., 60), Ніколенко (Мірошник, 70)
Попередження: Кударенко, 72 – Зайцев В, 27; Пилипенко (тренер), 38.
Вилучення: Середа (запасний гравець), 37.

Результати інших матчів першого туру Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області:
Арсенал (Новоархангельськ) – Новатор (Бобринець) – 0:0
Тясмин (Олександрівка) – ФК Новоукраїнка – 2:5
Скіф (Соколівське) – Волохіно (Долинська) – 0:0